Ta strona używa cookies. Czytaj więcej w Polityce prywatności.

Koszyk ()

Razem

Z Vatem

Behavioriks
Szkolenie

Psychologia Marketingu

Behavioriks

Poznaj mechanizmy marketingu internetowego, aby skutecznie rozwijać swój biznes, wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i zwiększać zyski przedsiębiorstwa.  

Rewolucja online wciąż trwa

Ponad połowa ludzi na świecie ma dostęp do internetu, a najnowsze dane pokazują, że prawie 250 mln nowych internautów pojawiło się w samym 2017 roku. To oznacza, że nieustannie przybywa nowych konsumentów treści, produktów i usług online. Użytkownik spędza średnio około 6 godzin dziennie w świecie wirtualnym, czyli około jedną trzecią swojego życia!

W Polsce już prawie każda osoba mająca dostęp do internetu robi zakupy online, a blisko połowa aktywnie korzysta z social mediów. Specjaliści prognozują, że ta tendencja się utrzyma, a w kolejnych latach statystyki mogą znacznie pójść w górę. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że warto. Warto zainwestować w reklamę internetową, która dotrze do większości Twoich klientów i otworzy Cię na zupełnie nową grupę docelową. Warto znać najnowsze trendy marketingowe i umiejętnie je wykorzystywać do osiągnięcia swoich celów sprzedażowych. Warto wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów i zyskać ich zaufanie oraz lojalność, która jest niezbędna do sprawnego prowadzenia biznesu.

Ucz się od osoby, która jest ważną częścią rewolucji online. Dr Mateusz Grzesiak doskonale wie, jak się robi marketing! Liczby mówią same za siebie:

 • Blisko milion obserwatorów w social media

 • Ponad 40 000 osób regularnie oglądających szkolenia live na Facebooku

 • 31 200 sprzedanych kursów online

Marketing internetowy to potęga. Naucz się z niej korzystać!

 

Jaki jest program szkolenia?

Dzień 1

Rodzaje rynków

Poznaj rodzaje rynków, naucz się je odpowiednio klasyfikować, aby jak najbardziej precyzyjnie zrozumieć potrzeby swoich klientów.

Analiza rynku

Dowiedz się, jak przeprowadzić dogłębną analizę rynku w skład której wchodzi: segmentacja, określanie wielkości rynku oraz weryfikacja konkurencji. Korzystaj z badań i modeli naukowych, aby dokonać jak najbardziej obiektywnej i trafnej oceny sytuacji, zorientowanej na klienta.

Strategia marketingowa

Poznaj najskuteczniejsze modele strategii marketingowej: domykanie luki strategicznej, penetracji rynku, rozwoju rynku, rozwoju produktu oraz dywersyfikacji działalności. Dowiedz się, jak inwestować swój budżet, żeby się efektywnie i szybko zwracał.

 

 
Dzień 2

Profilowanie klienta

Poznaj swojego klienta, aby jak najbardziej precyzyjnie odpowiedzieć na jego potrzeby i skłonić go do zakupu.

E-commerce

Dowiedz się, jak sprzedawać w internecie. Poznaj metody pracy wirtualnej, aby jak najlepiej wykorzystać to medium do osiągania ambitnych celów sprzedażowych.

Marketing online

Dowiedz się, w jaki sposób wybrać produkt, jak ustalić cenę, jak dystrybuować swoją ofertę i w jakich kanałach ją promować.

Public relations

Stwórz odpowiedni wizerunek dla swojej marki, nadający wiarygodność i pozwalający zdobyć lojalnych klientów.  

Branding 

Dowiedz się, jak stworzyć zupełnie nowy brand lub jak go przemodelować, żeby odpowiadał na potrzeby klientów. Naucz się korzystać z marki osobistej do promocji swoich produktów i usług.
Dzień 3

Komunikacja marketingowa

Dowiedz się, jak sprzedawać swój produkt korzystając z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych narzędzi marketingowych: storytelling, copywriting oraz neurolingwistyka.  

Dzięki Behavioriks:

Poznasz
Poznasz

Mechanizmy działania rynku

Najnowocześniejsze narzędzia marketingu

Potrzeby swoich klientów

 
Zbudujesz
Zbudujesz

Dodatkowe kanały komunikacji z rynkiem

Społeczność lojalnych klientów

Silny wizerunek marki

 
Zwiększysz
Zwiększysz

Liczbę fanów Twojej marki

Ruch na swojej stronie WWW

Sprzedaż swoich produktów lub usług

 
Networking – zyskaj wartość biznesową

Nawiąż cenne kontakty biznesowe, które pomogą Ci w pozyskaniu osób do współpracy, partnerów lub kontrahentów. Podczas szkolenia będziesz miał okazję uczestniczyć w networkingu, czyli moderowanej wymianie informacji i kontaktów między uczestnikami. Grupa ma ogromny potencjał biznesowy: w każdym naszym szkoleniu biorą udział przedstawiciele firm, przedsiębiorcy i managerowie najwyższych szczebli, co oznacza kilkadziesiąt wartościowych kontaktów, które będziesz mógł wykorzystać, rozwijając się zawodowo.

Korzyści z networkingu:

 • Rozszerzysz biznesową bazę kontaktów zgodnie z zasadami networkingu.

 • Weźmiesz udział w grze networkingowej, aby uzyskać optymalną ilość informacji i kontaktów.

 • Uzyskasz wiedzę, jak wykorzystywać zebrane kontakty i pomagać sobie na zasadzie rekomendacji.

 • Otrzymasz listę z kontaktami do wszystkich osób biorących udział w networkingu.

Dla kogo jest to szkolenie?

 • Dla managerów i właścicieli firm – aby móc rozwijać swój biznes, musisz być na bieżąco, korzystać z najnowocześniejszych technologii, spotykać swoich klientów tam, gdzie przebywają najczęściej. Osiągnij efekt skali za pomocą efektywnych rozwiązań marketingowych.

 • Dla marketerów, którzy chcą poznać specyfikę sprzedaży produktów z użyciem social mediów i nauczyć się wykorzystywać kanały społecznościowe do podnoszenia poziomu sprzedaży.

 • Dla biznesów, które już działają online, ale chcą wejść na rynki międzynarodowe.

 • Dla start-upów, które mogą się rozwinąć i pozyskać kapitał dzięki działaniom digitalowym.

 • Dla specjalistów korzystających w pracy z narzędzi marketingowych, m.in. handlowców, negocjatorów, copywriterów – aby skrócić drogę podjęcia decyzji o zakupie produktu, skutecznie argumentować i budować lojalną społeczność wokół swojej marki.  

UDZIAŁ W SZKOLENIU NA ŻYWO/ON-LINE

 • otrzymasz materiały szkoleniowe
 • zapisz się teraz, klikając niebieski pasek "Kup szkolenie"
Masz pytania? Napisz do Nas!
Popraw podświetlone pola.
Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Porozmawiaj z jednym z naszych doradców

Anna Węgrzyn

Manager Działu Sprzedaży
anna.wegrzyn@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 089 989

Alicja Śliwicka

Account Manager​
alicja.sliwicka@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 079 049