Ta strona używa cookies. Czytaj więcej w Polityce prywatności.

Koszyk ()

Razem

Z Vatem

Business Management Models
Szkolenie

Psychologia Biznesu

Business Management Models

Myśl jak wybitni przedsiębiorcy i korzystaj ze sprawdzonych modeli skutecznego prowadzenia biznesu.

Chcesz prowadzić biznes skutecznie? Zmień myślenie!

Farmaceuta wytwarza leki, jubiler – biżuterię, a biznesmen – pieniądze. Każdy z nich, by mieć wyniki, musi przestrzegać określonej procedury i podejmować działania, które przybliżą go do celu.

Dowiedz się, jakie są składniki recepty na biznes przyszłości, i naucz się krok po kroku wprowadzać w życie strategie bogatych. Przestań czekać i liczyć na łut szczęścia, przestań narzekać, że Cię nie stać, porzuć myślenie z poprzedniej epoki.

Business Management Models to przełomowy moment dla Twojego życia finansowego – to warsztat dający umiejętności tworzenia prosperujących przedsiębiorstw i zarabiania dużych pieniędzy. Wiedza psychologiczna, biznesowa, czysta praktyka, wskazówki eksperckie i patent na zmiany, które wreszcie przyniosą oczekiwane efekty!

Aby one nastąpiły:

 1. Po pierwsze, wejdź w umysły wybitnych przedsiębiorców i przejmij ich nawyki sukcesu.
 2. Po drugie, stwórz swój system zarządzania finansami, aby mieć w życiu ambicje, spełniać marzenia i mieć zdrowy balans.
 3. Po trzecie, zbuduj świetnie prosperujący biznes – zostaniesz przeprowadzony krok po kroku, jak robić to dobrze.

Poznaj szczegółowy program szkolenia

Dzień 1
Moduł 1 Wstęp: 10 zasad psychologii biznesu – najlepsze, najbardziej sprawdzone praktyki jednostek i organizacji, które bezpośrednio prowadzą do skoku finansowego. Wnioski z tych praktyk zostały ubrane w zasady. Kiedy je przyswoisz, Twój biznes ewoluuje.
Moduł 2 Myślenie bogatych vs biednych – nawykowe generowanie pieniędzy zapisane jest w prostych zachowaniach, jak czytanie właściwych książek, poranne rytuały planowania czy dbałość o kondycję ciała. Upewnij się, że wdrożysz je wszystkie.
Moduł 3 Cechy myślenia przedsiębiorczego – poznasz w szczegółach trzy obszary, w których przedsiębiorcy podejmują inne decyzje niż pracownicy, a co za tym idzie – zarabiają więcej.
Moduł 4 Określenie celów finansowych – ile naprawdę potrzebujesz pieniędzy? Wiesz, że po przekroczeniu pewnej granicy ilość pieniędzy nie wpływa już na jakość życia? Ważne jest jednak, aby ją znać, i ustalić cel odpowiadający za Twoje finansowe szczęście.
Dzień 2
Moduł 1-2 Tworzenie wizji i tłumaczenie jej na język produktów i usług – stworzysz potężny obraz tego, co Twój biznes zmieni w świecie, i położysz kamień węgielny pod budowę biznesu.
Moduł 3 Tworzenie firmy jako struktury wykonawczej wizji – każdy, nawet największy plan potrzebuje jasnych struktur, dlatego poznasz skuteczne systemy tworzenia prężnej organizacji.
Moduł 4 Zarządzanie firmą – dowiesz się w szczegółach, jakie zależności powinny być zachowane między poszczególnymi obszarami firmy (sprzedaż, marketing, branding, finanse, administracja, HR), aby działała w pełni efektywnie.
Dzień 3
Cały dzień Modele biznesowe – sprawdzone, gotowe do wdrożenia, w pełni funkcjonujące, dzięki którym będziesz w stanie powtórzyć sukces innego biznesu.

Dzięki Business Management Models :

Zdobędziesz
Zdobędziesz

kontrolę nad swoim budżetem

wiedzę na temat procesów zachodzących na rynkach

fundament pod udane inwestycje i mnożenie zysków

Rozwiniesz
Rozwiniesz

umiejętności zarządzania swoim biznesem

wiedzę o prawach ekonomicznych i działaniu pieniądza

wiedzę, jak się zarabia duże pieniądze

Pokonasz
Pokonasz

negatywne nastawienie do oszczędzania

blokadę lęku przed stratą pieniędzy

utarte przekonania na temat inwestowania

Nowość! 27-dniowy e-learning

Startuje zaraz po zakończeniu 3 dni szkolenia stacjonarnego

 • Wytworzysz nawyk i skutecznie wdrożysz to, co poznałeś na szkoleniu, oraz dowiesz się więcej!
 • Przejdziesz 15–25 minut wciągającego treningu dziennie, wszystko z Mateuszem Grzesiakiem.
 • Otrzymasz materiały wideo nagrane w profesjonalnym studiu, w których Mateusz Grzesiak omawia ćwiczenia lub przeprowadza demonstracje ćwiczeń na zaproszonych gościach.
 • Skorzystasz z matryc ćwiczeń, które towarzyszą materiałom wideo – matryce wypełniasz samodzielnie, aby krok po kroku przejść przez wdrożenie umiejętności.
Networking – zyskaj wartość biznesową

Nawiąż intratne kontakty biznesowe, które pomogą Ci w pozyskaniu osób do współpracy, partnerów lub kontrahentów… To wszystko przy okazji szkolenia.

Skorzystasz z networkingu, czyli moderowanej wymiany informacji i kontaktów między uczestnikami szkolenia – grupa ma przeogromny potencjał biznesowy: w każdym naszym szkoleniu biorą udział przedstawiciele firm, przedsiębiorcy i managerowie.

Oznacza to kilkadziesiąt wartościowych kontaktów do wykorzystania teraz lub za jakiś czas!

Korzyści z networkingu:

 • rozszerzysz biznesową bazę kontaktów zgodnie z zasadami networkingu,
 • weźmiesz udział w grze networkingowej, aby uzyskać optymalną ilość informacji i kontaktów,
 • uzyskasz wiedzę, jak wykorzystywać zebrane kontakty i pomagać sobie na zasadzie rekomendacji,
 • otrzymasz listę networkigową z kontaktami do wszystkich osób biorących udział w networkingu.

Dla kogo jest to szkolenie?

 • Dla przedsiębiorców pragnących zwiększyć swoje osiągnięcia biznesowe – dostaniesz gotowe przepisy i sprawdzone modele, dzięki którym rozwiniesz swój biznes.
 • Dla osób rozpoczynających działalność biznesową – nabrałeś pierwszego doświadczenia i być może zderzenia z realiami rynku? To szkolenie sprawi, że nie będziesz szedł po omacku, ale w jasnym świetle rozwiązań.
 • Dla zainteresowanych zwielokrotnieniem swoich dochodów – mentalność to pierwsza część, ale jeśli poważnie myślisz o zarabianiu dużych pieniędzy, musisz wziąć pod uwagę biznes – a tutaj nauczysz się, jak go robić.
Weź udział w szkoleniu
 • 3 dni szkolenia stacjonarnego 
 • 27 dni e-learningu 
 • Materiały szkoleniowe 
 • 10% rabatu na coaching

 

Masz pytania? Napisz do Nas!
Popraw podświetlone pola.
Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Porozmawiaj z jednym z naszych doradców

Marta Ratoń

Senior Account Manager
marta@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 794 437 300

Marta Główka

Account Manager
marta.g@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 054 454

Daniel Pieńkowski

Head of Sales Department
daniel@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 606 437 300