Ta strona używa cookies. Czytaj więcej w Polityce prywatności.

Koszyk ()

Razem

Z Vatem

Dream Body
Szkolenie

Psychologia Ciała

Dream Body

Naucz się, jak zarządzać swoim ciałem, aby zwiększyć poziom witalności, mieć świetną sylwetkę i polepszyć zdrowie.

Twoje ciało jest sumą myśli i wrażeń, którymi zaprogramowany jest Twój mózg

Jaki efekt uzyskujesz w wyniku tego programowania? Czy jesteś zadowolony ze swojego wyglądu, wagi, sylwetki, ilości energii w ciągu dnia? Czy masz poczucie kontroli nad tym, czym karmisz swoje ciało, czy może wyrzuty sumienia lub energetyczny zjazd po spożytym posiłku weszły Ci w kolejny negatywny nawyk?

Wreszcie… czy zdajesz sobie sprawę, jak bardzo istotnym narzędziem jest Twoje ciało?

Towarzyszy Ci za dnia i w nocy, zabierasz je wszędzie… do pracy i z powrotem do domu. Odczuwasz nim bliskość, ciepło, chłód, otrzymujesz sygnały dyskomfortu i przyjemności – ot, codzienność, w której tak przywykłeś do świadomości, że ciało po prostu jest i… funkcjonuje, że przegapiłeś podstawowe pytanie: JAK funkcjonuje…? Czy jego działanie Cię zadowala i jak będzie wyglądało Twoje ciało za kilka lub kilkanaście lat, jeśli podtrzymasz aktualny styl życia?

A ciało daje ogromne możliwości, bo czy zdajesz sobie sprawę, że możesz:

 • Minimalnym wysiłkiem przedłużyć sobie życie o kilkanaście lat – mając ten czas, czego chciałbyś jeszcze doświadczyć?
 • W ciągu kilkunastu lub nawet kilku tygodni przemienić ciało w bardzo atrakcyjne – czyj zachwyt w oczach wtedy zobaczysz?
 • Zwiększając witalność, zyskać dodatkowe godziny energii w ciągu dnia, na co chcesz: zabawę z dzieckiem, karierę, hobby – co dzięki temu zyskasz?
 • O niebo polepszyć zdrowie, zmieniając tylko jeden lub dwa nawyki (bez poczucia straty!) – jakich odczuć w ciele się wtedy pozbędziesz?
 • Schudnąć o kilkanaście kilogramów (uczestnicy po odbyciu programu chudli nawet po 30 kilogramów, odzyskując sylwetkę i zdrowie) i mieć tego trwały efekt – o ile lżej Ci będzie?
 • Sprawić sobie doskonałe samopoczucie i zapewnić wyjątkową sprawność fizyczną – jak wtedy będziesz żył?

Do tego, aby osiągnąć powyższe, służy Dream Body, a ciało Twoich marzeń to kompilacja świadomości, odpowiedniego nastawienia i skutecznych działań. Pokażę Ci, jak połączyć 3 najlepsze praktyki dotyczące ciała: psychologię żywienia, psychologię sportu i pracę mentalną, abyś przejął nad nim kontrolę i dodał sobie powodów do dumy.

Poznaj szczegółowy program szkolenia

Dzień 1
Moduł 1 Wstęp: 10 zasad psychologii sportu i żywienia: To prężna rama, w którą będzie oprawiony obraz Twojego nowego ciała. Prosty, zapadający w pamięć i mięsień dekalog, który od samego początku wejdzie Ci w krew oraz intuicyjnie wrzuci życie Twojego ciała na właściwy bieg.
Moduł 2 Zasady dotyczące żywienia: Tylko najważniejsze i decydujące wytyczne, bez komplikowania i nadmiaru informacji. Przekazane praktycznie, bezpośrednio – i od pierwszego lunchu jesz już tak, jak należy.
Moduł 3-4 Określenie swoich potrzeb oraz zbudowanie indywidualnej diety – dość traktowania każdego jedną miarą. Tutaj decydujesz samodzielnie i budujesz wykonalny plan, czy chcesz rozwinąć mięśnie dla świetnej sylwetki, zgubić tłuszcz dla ładnej figury, dodać sobie wysokojakościowej energii do pracy intelektualnej, czy jeść, odzyskiwać zdrowie i z każdym posiłkiem dodawać sobie godzin do życia.
Dzień 2
Moduł 1 Określenie celów i potrzeb ciała: Jakie jest Twoje podejście? Chcesz się przygotować do triathlonu jak zawodowiec? Ćwiczyć, aby utrzymywać ciało w zdrowiu? Chcesz uczynić sport swoim stylem życia i jako efekt uboczny mieć z tego wszystkie wiążące się z tym korzyści? Mając pełen pakiet opcji i pomoc trenera, zdecydujesz, co jest najlepsze dla Ciebie, aby sport stał się Twoją drugą naturą.
Moduł 2 Zarządzanie ciałem – właściwe kontrolowanie postawy ciała ma istotny wpływ na stan emocjonalny, w jakim się znajdujesz, i to, jak będą odbierać Cię inni. Oddechem możesz wpływać na szybkość tętna, poziom zrelaksowania lub generować dodatkową energię. Po tym module będziesz w pełni panował nad swoim ciałem, aby zyskały na tym Twoje samopoczucie i wygląd.
Moduł 3-4 Dyscyplina sportu: Od jej wyboru będzie zależeć, czy utrzymasz swoje ciało w ruchu. Tak jak to, co jest dobre dla mnie, niekoniecznie musi być dobre dla Ciebie, tak nie każda dyscyplina sportu przyczyni się do Twojego najpełniejszego rozwoju. Wybierz ją świadomie, biorąc pod uwagę swoje cele, uwarunkowania fizyczne, dostępny czas i logistykę. Dowiesz się też, jak płynnie wpasować wybraną dyscyplinę w swoje życie i jak ją rozwijać.
Dzień 3
Moduł 1 Jak myśleć o jedzeniu, ćwiczeniu i swoim ciele: Dowiesz się, jak świadomie jeść ciałem i przestać błędnie jeść umysłem, jak obejść wiarygodnie brzmiące wymówki dotyczące ćwiczenia i jak przestać brutalnie krytykować swoje ciało dialogiem wewnętrznym, aby odzyskać jego właściwe postrzeganie i poczucie komfortu.
Moduł 2 Nawyki: Pomyśl o życiu, w którym chcąc przestać jeść niezdrowe rzeczy, już nie musisz unikać półek sklepowych z łakociami i omijać szerokim łukiem budek z kebabem. Wreszcie masz właściwie wykształconą wolę i niezależnie od okoliczności jesteś głównym decydującym o swoim wyborze. I zawsze podejmujesz najlepszy wybór dla swojego zdrowia i świetnego samopoczucia.
Moduł 3 Jak się motywować: Zawsze, gdy tylko będziesz potrzebować kolejnej porcji ćwiczeń, przyjdą Ci z pomocą techniki motywacyjne. Poczucie, że jesteś w stanie poradzić sobie z wymówkami, wewnętrznym oporem i odkładaniem na później, doda Ci pewności siebie, która przyda się też w kontekstach relacyjnych i zawodowych.
Moduł 4 Emocje: Jak przestać zmieniać swój stan emocjonalny jedzeniem, a zacząć korzystać ze sposobów, które są pozbawione niezdrowych kalorii i zupełnie za darmo. W tym module nauczysz się technik zmieniania swojego stanu emocjonalnego na taki, jaki chcesz mieć.

Pokonasz
Pokonasz

powracające pokusy niezdrowego odżywiania

błędne podejście do odchudzania i ćwiczeń

negatywny stosunek do własnego ciała

Odkryjesz
Odkryjesz

atuty i pozytywne aspekty swojej prezencji

wiedzę o niezbędnych technikach i narzędziach

źródła własnej witalności i sposoby jej wzmacniania

Dowiesz się
Dowiesz się

jak ćwiczyć i odżywiać się skutecznie

jak unikać utraty kontroli nad ciałem

jak osiągać i utrzymywać upragnioną sylwetkę

Networking – zyskaj wartość biznesową

Nawiąż intratne kontakty biznesowe, które pomogą Ci w pozyskaniu osób do współpracy, partnerów lub kontrahentów… To wszystko przy okazji szkolenia.

Skorzystasz z networkingu, czyli moderowanej wymiany informacji i kontaktów między uczestnikami szkolenia – grupa ma przeogromny potencjał biznesowy: w każdym naszym szkoleniu biorą udział przedstawiciele firm, przedsiębiorcy i managerowie.

Oznacza to kilkadziesiąt wartościowych kontaktów do wykorzystania teraz lub za jakiś czas!

Korzyści z networkingu:

 • rozszerzysz biznesową bazę kontaktów zgodnie z zasadami networkingu,
 • weźmiesz udział w grze networkingowej, aby uzyskać optymalną ilość informacji i kontaktów,
 • uzyskasz wiedzę, jak wykorzystywać zebrane kontakty i pomagać sobie na zasadzie rekomendacji,
 • otrzymasz listę networkigową z kontaktami do wszystkich osób biorących udział w networkingu.

Dla kogo jest to szkolenie?

 • Dla osób niezadowolonych z wyglądu swojego ciała i pragnących lepiej wpływać na jego kształt – jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru centymetrów w talii, rozwinąć poszczególne partie ciała, lepiej się prezentować w ubraniu i z uśmiechem patrzeć w lustro, to szkolenie pomoże Ci to osiągnąć.
 • Dla osób, których silna wola jest jeszcze zbyt słaba, aby osiągnęły upragnione rezultaty związane z ciałem – wreszcie będziesz trzymać się wytyczonych ram i poznasz uczucie związane z bezwysiłkowością zdrowego nawyku.
 • Dla osób, którym brakuje energii do działania – bo to jest wyjątkowa okazja, aby odzyskać witalność. Przychodzisz na szkolenie raz, a umiejętność podnoszenia witalności zostaje Ci na całe życie.
 • Dla osób pragnących polepszyć znacznie stan swojego zdrowia – brak ruchu i niszcząca dieta są przyczynami wielu dolegliwości. Niby każdy wie, że powinno się uprawiać sport i zdrowo się odżywiać, ale po tym szkoleniu faktycznie będziesz to robił.
 • Dla sportowców i trenerów personalnych – to szkolenie to 30-dniowy proces pokazujący psychologiczne zależności związane ze sportem i żywieniem. Mimo że w tym temacie czujesz się jak ryba w wodzie, to na pewno odkryjesz wiele wartościowych technik, które z powodzeniem zastosujesz w celu podniesienia swoich wyników i w pracy ze swoimi klientami.
Weź udział w szkoleniu
 • 3 dni szkolenia stacjonarnego 
 • Materiały szkoleniowe 
 • 10% rabatu na coaching

 

Masz pytania? Napisz do Nas!
Popraw podświetlone pola.
Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Porozmawiaj z jednym z naszych doradców

Marta Karbowniczek

Senior Account Manager
marta.karbowniczek@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 054 454

Marcin Reformat

Account Manager
marcin.reformat@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 570 248 093

Daniel Pieńkowski

Head of the Sales Department
daniel.pienkowski@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 606 437 300