Ta strona używa cookies. Czytaj więcej w Polityce prywatności.

Koszyk ()

Razem

Z Vatem

Fast Languages
Szkolenie

Szybka Nauka Angielskiego

Fast Languages

Naucz się najczęściej używanych angielskich zwrotów i swobodnie komunikuj się w większości życiowych sytuacji

Zanim poświęcisz kolejne 1200 godzin na naukę języka – przelicz:

1200 godzin nauki oznacza godzinę dziennie przez ponad trzy lata lub ponad 3 godziny dziennie przez rok. Tyle czasu potrzeba wg językowych instytucji certyfikujących, by osiągnąć tzw. niezależność językową, to znaczy komunikować się bez barier. Przyznasz, że to sporo czasu.

„Czy naprawdę aż tyle muszę poświęcić, by mówić z łatwością, by nie brakowało mi słów, bym nie wstydził się tego, jak mówię?” Zdecydowanie nie!

Mateusz Grzesiak wie o tym doskonale, bo sam szkoli w 6 językach i uczy metodą FastLanguages tysiące osób na całym świecie. Stworzenie skutecznego modelu językowego trwało ponad 10 lat. Dzięki sprawdzonej metodzie teraz Ty masz możliwość szybko i efektywnie nauczyć się języka.

Upragnione kompetencje językowe zdobędziesz w zaledwie 3 dni, korzystając z trybu Total Immersion (całkowite zanurzenie w języku), a w trakcie kolejnych 27 dni e-learningu będziesz je rozwijał i utrwalał.

Dlaczego warto nauczyć się angielskiego:

 • Język angielski to drugi – po chińskim – najczęściej używany język na świecie. Posługuje się nim 942 mln ludzi
 • Znajomość języka angielskiego ułatwia podróżowanie po wszystkich kontynentach i komunikowanie się w dowolnym miejscu na świecie
 • Język angielski jest stosunkowo łatwym do opanowania językiem, zwłaszcza dla nas, Polaków
 • To absolutnie podstawowe narzędzie komunikacji biznesowej, znajomość angielskiego jest warunkiem rozwoju zawodowego i awansu
 • Język angielski jest językiem nauki, biznesu i dyplomacji, dzięki jego znajomości będziesz mógł uczyć się i pracować za granicą

Poznaj szczegółowy program szkolenia

Dzień 1
Moduł 1 Wstęp
10 zasad psychologii języków obcych – dzięki temu modułowi zrozumiesz, że nauka języków obcych nie musi być ani trudna, ani czasochłonna. Odprężysz się podczas rozmowy po angielsku i wejdziesz na szybki tor uczenia się.
Moduł 2 Modele FastLanguages cz. 1
Zrozumiesz budowę języka, co ułatwi Ci jego przyswajanie. Dowiesz się, na co położyć szczególny nacisk podczas nauki, a co nie jest najważniejsze na początku. Dzięki temu stanie się dla Ciebie jasne, dlaczego szybka nauka języka jest dostępna dla każdego niezależnie od wieku, poprzednich doświadczeń, czy innych uwarunkowań.
Moduł 3 Wyselekcjonowane słownictwo
Nauczysz się tylko najbardziej popularnego i statystycznie najczęściej używanego słownictwa, abyś miał pewność, że w realnych sytuacjach życiowych będziesz wyposażony w wyrazy, którymi ludzie faktycznie się posługują.
Moduł 4 Kognaty
Dzięki kognatom, do nauki angielskiego wykorzystasz… znajomość języka polskiego! Wykorzystasz zasoby polskiego słownictwa, aby od razu mieć dostęp do wielu wyrażeń w języku angielskim (oraz wielu innych językach!).
Dzień 2
Moduł 1 - 4 Modele FastLanguages c.d. i matryce FastLanguages
To gotowe wzorce, z których podczas szkolenia będziesz wytwarzał sobie nawyk. Dzięki temu w sytuacjach, gdy przyjdzie Ci coś powiedzieć po angielsku, kiedy będziesz pisać maila lub rozmawiać przez telefon, Twoja komunikacja będzie następować automatycznie i bez konieczności zastanawiania się, jakich słów użyć. Unikniesz przez to poczucia pustki w głowie, które wywołuje niepokój i zażenowanie. Matryce FastLanguages to gwarancja posiadania zautomatyzowanych odruchów językowych. To też ogromne poczucie bezpieczeństwa, ponieważ wiesz, że posługujesz się zwrotami, które druga strona faktycznie zrozumie.
Dzień 3
Moduł 1 - 4 Kontekstualizacja
W tym dniu będziesz cały dzień potwierdzać, że jesteś w stanie posługiwać się językiem angielskim w codziennych życiowych kontekstach takich jak przedstawianie się, rozmowa o sobie i innych, zakup biletu na pociąg, pytanie o drogę, zamawianie posiłku czy zameldowanie bądź wymeldowanie się z hotelu. Kluczowy jest moduł z obcokrajowcami, którzy są różnorodni pod kątem narodowości i mówią w języku angielskim. Zyskasz dzięki temu szereg doświadczeń komunikacyjnych w rozmowie z różnymi osobowościami, posługującymi się różnymi akcentami. I poradzisz sobie! Zyskasz dla siebie dowód, że możesz śmiało pojechać samodzielnie do kraju anglojęzycznego lub w zasadzie dowolnego kraju na świecie i z łatwością odnaleźć się w tamtejszej rzeczywistości, komunikując się po angielsku. Przekonasz się, jak wyjątkowy jest Twój mózg w uczeniu się i wykorzystywaniu nabytych zasobów!

Dzięki FastLanguages:

Pokonasz
Pokonasz

Obawy przed popełnianiem błędów, wstyd, zażenowanie

Blokadę przed komunikowaniem się w obcym języku

Negatywne przekonania, które ograniczają szybkie uczenie się języków

Nauczysz się
Nauczysz się

Swobodnie komunikować się w typowych sytuacjach 

Efektywnie rozwijać swoje kompetencje językowe

Zapamiętywać zaskakująco szybko nowe słówka

Zwiększysz
Zwiększysz

Pewność siebie i przekonanie o własnej skuteczności

Umiejętność swobodnego wyrażania w rozmowie swoich emocji

Rozumienie tego, co słyszysz i co czytasz po angielsku

Networking – zyskaj wartość biznesową

Nawiąż intratne kontakty biznesowe, które pomogą Ci w pozyskaniu osób do współpracy, partnerów lub kontrahentów… To wszystko przy okazji szkolenia.

Skorzystasz z networkingu, czyli moderowanej wymiany informacji i kontaktów między uczestnikami szkolenia – grupa ma przeogromny potencjał biznesowy: w każdym naszym szkoleniu biorą udział przedstawiciele firm, przedsiębiorcy i managerowie.

Oznacza to kilkadziesiąt wartościowych kontaktów do wykorzystania teraz lub za jakiś czas!

Korzyści z networkingu:

 • rozszerzysz biznesową bazę kontaktów zgodnie z zasadami networkingu,
 • weźmiesz udział w grze networkingowej, aby uzyskać optymalną ilość informacji i kontaktów,
 • uzyskasz wiedzę, jak wykorzystywać zebrane kontakty i pomagać sobie na zasadzie rekomendacji,
 • otrzymasz listę networkigową z kontaktami do wszystkich osób biorących udział w networkingu.

Dla kogo jest to szkolenie

 • Dla osób, które próbowały się uczyć i efekt okazał się niewystarczający - być może to kwestia blokady przed komunikowaniem się w języku obcym. Uczysz się angielskiego od wielu lat i wciąż nie czujesz się pewnie w komunikacji? Po pierwszym dniu ten problem zniknie!
 • Dla biznesmenów, managerów i specjalistów, którzy pragną rozwijać swoją karierę zawodową. Wiesz, że z awansem wiąże się stałe posługiwanie się angielskim i to blokuje Twój rozwój? Sprawdź, jak niewiele potrzebujesz, by zyskać swobodę w komunikacji!
 • Dla osób w każdym wieku – bo na rozwój nigdy nie jest za późno. Uczyłeś się angielskiego, ale potem przez kilka lat go nie używałeś? Boisz się, że mówiąc, będziesz popełniał błędy? Nie pozwól sobie zamknąć drzwi do kontaktu ze światem – komunikacja po angielsku jest absolutnie kluczową umiejętnością, która można posiąść w bardzo krótkim czasie
 • Planujesz dłuższą podróż, przeprowadzasz się ze względów zawodowych, a może wybierasz się na wymarzone wakacje? Chcesz mieć pewność, że będziesz w stanie dogadać się po angielsku? Przekonaj się, jak szybko możesz to osiągnąć i zagwarantuj sobie komunikacyjną swobodę za granicą.
 • Dla uczniów i nauczycieli – ponieważ uczniem jesteś całe życie, a nauczyciele to najpilniejsi uczniowie. Poznaj język od wyjątkowo sprytnej strony. Naucz się wykorzystywać atuty języka polskiego do tego, aby uzyskiwać niemal natychmiastowy dostęp do innych języków z podobnej rodziny językowej.
Weź udział w szkoleniu
 • 3 dni szkolenia stacjonarnego 
 • Materiały szkoleniowe 
 • 10% rabatu na coaching
Masz pytania? Napisz do Nas!
Popraw podświetlone pola.
Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Porozmawiaj z jednym z naszych doradców

Marta Karbowniczek

Senior Account Manager
marta.karbowniczek@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 054 454

Marcin Reformat

Account Manager
marcin.reformat@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 570 248 093

Daniel Pieńkowski

Head of the Sales Department
daniel.pienkowski@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 606 437 300