Fast Languages

Szkolenie

Fast Languages

-język hiszpański

Naucz się podstawowych wyrażeń w języku hiszpańskim i dogadaj się w większości sytuacji życiowych

Dowiedz się, jak z perspektywy uczestnika działa metoda

Uzupełnij formularz i otrzymaj artykuł, w którym uczestniczka szkolenia opowiada o metodzie Fast Languages

Zanim poświęcisz kolejne 1200 godzin na naukę języka - przelicz:

1200 godzin oznacza godzinę dziennie przez ponad trzy lata lub ponad 3 godziny dziennie przez rok. Tyle czasu wg instytucji certyfikujących potrzeba, by osiągnąć tzw. niezależność językową – gdy komunikujesz się bez barier. Przyznasz, że to sporo czasu.

"Czy naprawdę aż tyle muszę poświęcić, by mówić z łatwością, by nie brakowało mi słów, bym nie wstydził się tego, jak mówię? - Nie.

Mateusz Grzesiak wie o tym doskonale, bo sam szkoli w 6 językach i uczy metodą Fast Languages tysiące osób na całym świecie. Stworzenie i potwierdzanie skuteczności modelu językowego trwało ponad 10 lat, więc teraz Ty też masz taką możliwość.

Dzięki temu zdobędziesz upragnione kompetencje językowe w 3 dni korzystając z trybu Total Immersion (całkowite zanurzenie w języku), a w trakcie kolejnych 27 dni e-learningu będziesz je rozwijał.

Poznaj szczegółowy program szkolenia:

 • - język hiszpański jest częściej używany w komunikacji niż język niemiecki, czy francuski - aktualnie jest ok 650 milionów użytkowników języka hiszpańskiego na świecie,
 • - język hiszpański jest językiem urzędowym w ponad 20 krajach - aktualnie jest w top 3 najważniejszych języków na świecie,
 • - znajomość języka hiszpańskiego wyróżni Cię (np. na rynku pracy), a dodatkowo pozwoli Ci zrozumieć świat przez pryzmat zupełnie innej kultury, dzięki temu staniesz się bardziej elastyczny i zyskasz dostęp do temperamentnych emocji.

Poznaj szczegółowy
program szkolenia

Dzięki Fast Languages

Fast Languages

Komunikujesz się

w typowych sytuacjach życiowych

swobodnie wyrażając swoje emocje

a nie recytujesz formułki z podręcznika

Fast Languages

Rozumiesz

a nie odczuwasz zażenowanie i frustrację

dużo lepiej to co czytasz

dużo lepiej to co słyszysz

Fast Languages

Potrafisz

efektywnie rozwijać swoje kompetencje językowe

zapamiętać zaskakująco szybko nowe słówka

utrzymać dobre samopoczucie w trakcie rozmowy

Nowość! 27-dniowy proces

 • - Nowość! 27-dniowy e-learning
 • - Startuje zaraz po zakończeniu 3 dni szkolenia stacjonarnego
 • - Wytworzysz nawyk i skutecznie wdrożysz to, co poznałeś na szkoleniu, oraz dowiesz się więcej!
 • - Przejdziesz 15–25 minut wciągającego treningu dziennie, wszystko z Mateuszem Grzesiakiem.
 • - Otrzymasz materiały wideo nagrane w profesjonalnym studiu, w których Mateusz Grzesiak omawia ćwiczenia lub przeprowadza demonstracje ćwiczeń na zaproszonych gościach.
 • - Skorzystasz z matryc ćwiczeń, które towarzyszą materiałom wideo – matryce wypełniasz samodzielnie, aby krok po kroku przejść przez wdrożenie umiejętności.

Dla kogo jest to szkolenie

 • - Dla osób, które próbowały się uczyć i efekt okazał się niewystarczający - być może to kwestia blokady przed komunikowaniem się w języku obcym. Uczysz się od roku i wciąż nie możesz ruszyć z miejsca? Po pierwszym dniu ten problem zniknie.
 • - Dla biznesmenów, managerów i specjalistów - pragniesz wejść na rynki hiszpańskojęzyczne - Europa, Ameryka Północna bądź Południowa? - mówiąc w języku hiszpańskim będzie Ci dużo łatwiej dogadać się z zespołami projektowymi, lub prowadzić negocjacje.
 • - Dla osób w każdym wieku - bo na naukę języka nigdy nie jest za późno. Świat wzrasta i dojrzewa razem z Tobą. Miltikulti stało się już normą i znajomość języka angielskiego przestało być wyróżnikiem. Naucz się drugiego najpopularniejszego języka na ziemi.
 • - Dla uczniów i nauczycieli - ponieważ uczniem jesteś całe życie, a nauczyciele to najpilniejsi uczniowie. Poznaj język od wyjątkowo sprytnej strony. Naucz się wykorzystywać atuty języka polskiego do tego, aby uzyskiwać niemal natychmiastowy dostęp do innych języków z podobnej rodziny językowej.
 • - Dla każdego zainteresowanego językiem hiszpańskim - kochasz kulturę latynoską? Pragniesz dodać sobie temperamentu? Zyskałeś rodzinę hiszpańskojęzyczną? A może chcesz uruchomić zupełnie nowy sposób patrzenia na świat ponieważ język hiszpański dysponuje wieloma zwrotami, które nie są znane w języku polskim? Z językiem hiszpańskim poznasz świat z zupełnie innej perspektywy. Zyska na tym Twój mózg i Twoja osobowość, a Twoi znajomi odkryją Cię na nowo.

Networking – zyskaj
wartość biznesową

Nawiąż intratne kontakty biznesowe, które pomogą Ci w pozyskaniu osób do współpracy, partnerów lub kontrahentów… To wszystko przy okazji szkolenia. Skorzystasz z networkingu, czyli moderowanej wymiany informacji i kontaktów między uczestnikami szkolenia – grupa ma przeogromny potencjał biznesowy: w każdym naszym szkoleniu biorą udział przedstawiciele firm, przedsiębiorcy i managerowie. Oznacza to kilkadziesiąt wartościowych kontaktów do wykorzystania teraz lub za jakiś czas!

Korzyści z networkingu:

 • - rozszerzysz biznesową bazę kontaktów zgodnie z zasadami networkingu,
 • - weźmiesz udział w grze networkingowej, aby uzyskać optymalną ilość informacji i kontaktów,
 • - uzyskasz wiedzę, jak wykorzystywać zebrane kontakty i pomagać sobie na zasadzie rekomendacji,
 • - otrzymasz listę networkigową z kontaktami do wszystkich osób biorących udział w networkingu,
 • - przy okazji… zyskasz przyjaciół do wspólnej nauki języków obcych i podróży zagranicznych.

Najczęstsze pytania

 • - Co będę potrafił po tym kursie? - Będziesz potrafił porozumieć się w najpopularniejszych życiowych sytuacjach. Poznasz lingwistykę i fundamenty językowe umożliwiające Ci porozumienie z drugą stroną. Zrealizujesz cel swojej komunikacji.
 • - Czy będę mówić biegle? - Biegłe posługiwanie się językiem obcym wymaga dłuższej praktyki. Po szkoleniu Fast Languages: zrozumiesz drugą stronę, będziesz w stanie przeczytać tekst i jeśli nawet nie wszystko będzie dla Ciebie zrozumiałe, to nauczysz się rozumienia z kontekstu, nauczysz się myślenia w kategorii języków obcych, co oznacza, że nawet jeśli aktualnie nie będziesz znać danego słowa, to będziesz w stanie do niego szybko dojść bez pomocy słownika, będziesz w stanie się wypowiedzieć prostym, fundamentalnym językiem, który można wzbogacać i rozwijać. Otrzymasz solidną bazę i wskazówki oraz ćwiczenia, jak tę bazę rozwijać samodzielnie do poziomu biegłego.
 • - Czy poznam słownictwo biznesowe i techniczne? - Do wielu słów uzyskasz dostęp od razu z użyciem metodologii kognatów. Powiemy Ci także, jak je znaleźć oraz jak je błyskawicznie przyswajać. Szkolenie nauczy Cię najpopularniejszych zwrotów używanych do komunikacji, tak abyś był jak najszybciej, jak najbardziej skuteczny językowo. Nie znajduje się w tej grupie słownictwo stricte techniczne czy biznesowe. Za to błyskawicznie przyswoisz je samodzielnie, znając metodę oraz rozwijając kompetencje językowe po szkoleniu.
 • - Czy na tym kursie pozbędę się oporu przed mówieniem w języku obcym? - tak i to pierwszego dnia. Ponadto pozbędziesz się negatywnych przekonań, które ograniczają szybkie uczenie się języków, takich jak: jestem na to za stara, nie mam talentu, języki obce to nie dla mnie, raz próbowałem i nie wyszło, więc nie wyjdzie i tym razem.
 • - Jak to możliwe, żeby w tak krótkim czasie mówić w języku obcym? - Ponieważ dostaliśmy w prezencie język polski, więc wiele wyrazów można odszukać na zasadzie podobieństw w języku hiszpańskim, ponieważ stymulujemy Cie emocjonalnie więc bardzo pozytywne emocje łączysz z nowym językiem i w tej sposób łatwiej jest Ci się go uczyć, ponieważ uczymy tylko rzeczy niezbędnych do tego aby komunikacja zaistniała (np. nie potrzebne są Ci wyrazy takie jak “ochmistrz”, ale za to “chleb” jak najbardziej), ponieważ uczy Cię człowiek, który szkoli w 6 językach, więc zyskując taką inspirację oraz bezpośrednie wskazówki musisz przyspieszyć.

Miejsce i termin szkolenia

Szkolenie 26-28 sierpnia

Centrum Konferencyjne Ogrodowa 58
ul. Ogrodowa 58,
00-876 Warszawa

Cena do 31 lipca

5 535 zł

Cena do 14 sierpnia

6 150 zł

Cena do 24 sierpnia

7 380 zł

Zadaj pytanie

Podaj swoje imie i nazwisko
Podaj poprawny adres e-mail
Podaj numer telefonu
Wiadomość została wysłana

Skontaktuj się

Marta Ratoń

Doradca ds. Szkoleń

marta@mateuszgrzesiak.com

mobile: +48 794 437 300

Miłosław Nowicki

Doradca ds. Szkoleń

miloslaw@mateuszgrzesiak.com

mobile: +48 662 124 722

Daniel Pieńkowski

Manager ds. Kluczowych Klientów

daniel@mateuszgrzesiak.com

mobile: +48 606 437 300

Foto: Arkadiusz Wiedeński