Ta strona używa cookies. Czytaj więcej w Polityce prywatności.

Koszyk ()

Razem

Z Vatem

Master Sales
Szkolenie

Psychologia Sprzedaży

Master Sales

Naucz się skutecznych technik sprzedaży i wejdź na drogę do sprawczości, niezależności i pieniędzy

Sprzedaż jest umiejętnością życiową, z której korzystasz w różnych sytuacjach. Codziennie przekonujesz innych do własnych pomysłów i oferujesz im coś, co zmieni ich życie na lepsze:
– jeśli jesteś sprzedawcą – oferujesz produkt, który pomaga Twoim klientom,
– jeśli jesteś rodzicem – oferujesz dziecku lepszą rzeczywistość,
– jeśli menedżerem w firmie – oferujesz projekt, który rozwinie Twój zespół.

Możesz tę umiejętność nieustannie rozwijać i osiągnąć w niej mistrzostwo.

Kluczowe jest uświadomienie sobie, że sprzedajesz Ty – całym sobą. Dlatego zbudowanie skutecznej postawy to fundament Twojego sukcesu. 90% opinii klienta o produkcie kształtuje się w ciągu pierwszych 6 minut – wykorzystaj ten czas tak, aby zdobyć pełne zaufanie klienta, bo tylko wtedy z uwagą wysłucha, co masz do zaoferowania.

Dlatego naucz się robić najlepsze pierwsze wrażenie, zbuduj długofalową relację i zastosuj skuteczne techniki komunikacyjne, aby sprzedać to, co chcesz. Gdy dowiesz się, jak to zrobić właściwie, zyskasz ogromną przewagę nad konkurencją, gotowość i pewność siebie. Znikną obawy i pojawi się swobodny kontakt z klientem.

Master Sales to szkolenie, które powstało w oparciu o metody wdrożone przez Mateusza Grzesiaka w największych firmach z branż: paliwowej, energetycznej, finansowej, ubezpieczeniowej, konsultingowej i innych. Otrzymasz sprawdzoną, praktyczną wiedzę, popartą wynikami oraz badaniami. Master Sales to zestaw najlepszych praktyk topowych specjalistów od handlu na całym świecie. To niezawodny sposób na wypracowanie Twojego indywidualnego sposobu sprzedaży oraz wyników, które przerosną Twoje oczekiwania.

Poznaj szczegółowy program szkolenia

Dzień 1

Inner Game to zasady budowania wizerunku oraz używania języka ciała w celu zrobienia jak najlepszego wrażenia. Podczas tego modułu nauczysz się, w jaki sposób wywierać wpływ na klienta w ciągu kilku pierwszych chwil rozmowy, dowiesz się, co zrobić, aby być postrzeganym jako osoba sympatyczna i zarazem kompetentna. Zidentyfikujesz także najczęstsze błędy wizerunkowe, po to byś mógł je wyeliminować. 

Dzień 2

Relations Game. W drugim dniu poznasz techniki służące do budowania relacji i zaufania, a także określania potrzeb potencjalnego klienta. Narzędzia te pomogą Ci skutecznie zidentyfikować potrzebę klienta, stworzyć przestrzeń porozumienia, a to umożliwi sprzedaż produktu. Nauczysz się, w jaki sposób budować długotrwałą, opartą na zaufaniu relację z klientem, która przez wiele lat posłuży Ci do sprzedawania mu produktów. Dowiesz się także, jak możesz wpływać na stan emocjonalny klienta oraz precyzyjnie określać niezwerbalizowane przez niego potrzeby.

Dzień 3

Sales Game. W ostatnim dniu szkolenia poznasz narzędzia zamykające sprzedaż. Każdego z nich nauczysz się w formie gotowej do natychmiastowego użycia. Dowiesz się, jak radzić sobie z wątpliwościami klientów, aby skutecznie doprowadzić ich do decyzji o zakupie. Przyswoisz sobie zasady mówienia językiem korzyści i wprowadzisz go do codziennej komunikacji. Nauczysz się zasad definiowania produktu, przygotowywania promocji oraz skutecznych technik przekonywania, dzięki czemu Twoja sprzedaż wzrośnie.

Dzięki Master Sales:

Pokonasz
Pokonasz

Wątpliwości dotyczące własnych umiejętności sprzedażowych

Obawy przed odrzuceniem oferty przez klientów

Ograniczenia, które nie pozwalają Ci zarabiać więcej

Odkryjesz
Odkryjesz

sprawdzone narzędzia, dzięki którym osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe

skuteczne sposoby wyprzedzania konkurencji

własny potencjał, z którego dotąd nie zdawałeś sobie sprawy

Stworzysz
Stworzysz

wiarygodny wizerunek siebie jako sprzedawcy

długotrwałą, opartą na zaufaniu relację ze swoimi klientami 

zupełnie nową wizję swojej zawodowej przyszłości

Nowość! 27-dniowy e-learning

Startuje zaraz po zakończeniu 3 dni szkolenia stacjonarnego

 • Wytworzysz nawyk i skutecznie wdrożysz to, co poznałeś na szkoleniu, oraz dowiesz się więcej!
 • Przejdziesz 15–25 minut wciągającego treningu dziennie, wszystko z Mateuszem Grzesiakiem.
 • Otrzymasz materiały wideo nagrane w profesjonalnym studiu, w których Mateusz Grzesiak omawia ćwiczenia lub przeprowadza demonstracje ćwiczeń na zaproszonych gościach.
 • Skorzystasz z matryc ćwiczeń, które towarzyszą materiałom wideo – matryce wypełniasz samodzielnie, aby krok po kroku przejść przez wdrożenie umiejętności.
Networking – zyskaj wartość biznesową

Nawiąż intratne kontakty biznesowe, które pomogą Ci w pozyskaniu osób do współpracy, partnerów lub kontrahentów… To wszystko przy okazji szkolenia.

Skorzystasz z networkingu, czyli moderowanej wymiany informacji i kontaktów między uczestnikami szkolenia – grupa ma przeogromny potencjał biznesowy: w każdym naszym szkoleniu biorą udział przedstawiciele firm, przedsiębiorcy i managerowie.

Oznacza to kilkadziesiąt wartościowych kontaktów do wykorzystania teraz lub za jakiś czas!

Korzyści z networkingu:

 • rozszerzysz biznesową bazę kontaktów zgodnie z zasadami networkingu,
 • weźmiesz udział w grze networkingowej, aby uzyskać optymalną ilość informacji i kontaktów,
 • uzyskasz wiedzę, jak wykorzystywać zebrane kontakty i pomagać sobie na zasadzie rekomendacji,
 • otrzymasz listę networkigową z kontaktami do wszystkich osób biorących udział w networkingu.

Dla kogo jest to szkolenie

 • Dla osób, które na co dzień pracują jako handlowcy. Od lat pracujesz w branży, ale od jakiegoś czasu czujesz, że Twoja skuteczność nie jest wystarczająca? Sprzedaż nie wzrosła mimo Twoich starań? Poznaj narzędzia i techniki, które wzmocnią Twoją pozycję.
 • Dla dyrektorów sprzedaży i liderów zespołów sprzedażowych. Wiesz, że będziesz skutecznym szefem tylko wtedy, kiedy będziesz podążał za trendami i stale wypracowywał nowe, lepsze rozwiązania? Poznaj model Master Sales i naucz swoich podwładnych efektywnej sztuki sprzedaży.
 • Dla właścicieli firm. Podczas kursu nauczysz się, jak na co dzień wykorzystywać techniki sprzedażowe i relacyjne. Dzięki nim będziesz pozyskiwał nowych klientów i współpracowników podczas networkingu, zbudujesz stabilne relacje z klientami i rozwiniesz swój biznes. Będziesz postrzegany jako skuteczny przedsiębiorca i człowiek sukcesu.
 • Dla wszystkich osób, które na co dzień mają do czynienia z klientami. Im lepiej rozumiesz potrzeby klienta, wiesz, jak z nim rozmawiać i jak go przekonać, tym skuteczniejszy jesteś w swojej pracy – niezależnie od tego, czym się zajmujesz. Wyposażony w skuteczne narzędzia, staniesz się bardziej zdecydowany i pewny siebie. Ludzie nie tylko będą chcieli się z Tobą kontaktować, lecz także zaczną polecać Twoje usługi innym.
 • Dla wszystkich, którym zależy na podniesieniu własnych kompetencji. Umiejętności sprzedażowe przydadzą Ci się na co dzień, na wielu różnych płaszczyznach. Przed Tobą rozmowa kwalifikacyjna? A może szukasz inwestorów dla Twojego projektu? Od tego, czy będziesz potrafił sprzedać siebie i swój pomysł, zależy Twój sukces.
Weź udział w szkoleniu
 • 3 dni szkolenia stacjonarnego 
 • 27 dni e-learningu 
 • Materiały szkoleniowe 
 • 10% rabatu na coaching
Masz pytania? Napisz do Nas!
Popraw podświetlone pola.
Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Porozmawiaj z jednym z naszych doradców

Marta Ratoń

Senior Account Manager
marta@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 794 437 300

Marta Główka

Account Manager
marta.g@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 054 454

Daniel Pieńkowski

Head of Sales Department
daniel@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 606 437 300