Ta strona używa cookies. Czytaj więcej w Polityce prywatności.

Koszyk ()

Razem

Z Vatem

Master Sales
Szkolenie

Psychologia Sprzedaży

Master Sales

Naucz się skutecznych technik sprzedaży i wejdź na drogę do sprawczości, niezależności i korzyści finansowych.

Sprzedaż jest kluczową umiejętnością przyszłości

Korzystasz z niej codziennie, przekonując innych do swoich pomysłów i oferując im konkretne produkty lub usługi:

– jeśli jesteś sprzedawcą – oferujesz produkt swoim klientom,

– jeśli jesteś rodzicem – oferujesz dziecku lepszą rzeczywistość,

– jeśli menedżerem w firmie – oferujesz projekt, który przyniesie korzyści firmie i Twojemu zespołowi.

Możesz tę umiejętność rozwijać, aby skuteczniej osiągać wyznaczone cele. 90% opinii klienta o produkcie kształtuje się w ciągu pierwszych 6 minut – wykorzystaj ten czas tak, aby zdobyć pełne zaufanie klienta, bo tylko wtedy z uwagą wysłucha, co masz do zaoferowania.

Naucz się robić jak najlepsze pierwsze wrażenie, budować długofalową relację i stosować skuteczne techniki komunikacyjne, aby sprzedać to, co chcesz. Gdy dowiesz się, jak to zrobić właściwie, zyskasz ogromną przewagę nad konkurencją, gotowość i pewność siebie. Znikną obawy i pojawi się swobodny kontakt z klientem.

Master Sales to szkolenie, które powstało w oparciu o metody wdrożone przez dr. Mateusza Grzesiaka w największych firmach z branż: paliwowej, energetycznej, finansowej, ubezpieczeniowej i konsultingowej. Otrzymasz zestaw najlepszych praktyk topowych specjalistów od handlu na całym świecie. To niezawodny sposób na wypracowanie Twojego indywidualnego sposobu sprzedaży oraz wyników, które przerosną Twoje oczekiwania.

 

Jaki jest program szkolenia?

Dzień 1

Inner Game

Poznaj zasady budowania wizerunku oraz używania języka ciała w celu zrobienia jak najlepszego wrażenia. Naucz się, w jaki sposób wywierać wpływ na klienta w ciągu kilku pierwszych chwil rozmowy, dowiedz się, co zrobić, aby być postrzeganym jako osoba sympatyczna i zarazem kompetentna oraz z łatwością identyfikuj najczęstsze błędy wizerunkowe, po to byś mógł je skutecznie wyeliminować ze swojej pracy.

 1. Pierwsze wrażenie

 2. Język ciała

 3. Kalibracja

 4. Podejście do sprzedaży

 5. Personal branding

 6. Elevator speech

Dzień 2

Relations Game

Poznaj techniki służące do budowania relacji i zaufania, a także określania potrzeb potencjalnego klienta. Narzędzia te pomogą Ci skutecznie zidentyfikować potrzebę klienta, stworzyć przestrzeń porozumienia, a to umożliwi sprzedaż produktu. Naucz się, w jaki sposób budować długotrwałą, opartą na zaufaniu relację z klientem, która przez wiele lat będzie przynosiła korzyści. Dowiedz się także, jak możesz wpływać na stan emocjonalny klienta oraz precyzyjnie określać niezwerbalizowane przez niego potrzeby.

 1. Budowanie raportu

 2. Zaufanie

 3. Inteligencja emocjonalna

 4. Komunikacja zdalna

 5. Pytania i odpowiedzi 

 6. Typologia klientów

Dzień 3

Sales Game

Poznaj narzędzia zamykające sprzedaż. Dowiedz się, jak radzić sobie z wątpliwościami klientów, aby skutecznie doprowadzić ich do decyzji o zakupie. Naucz się zasad mówienia językiem korzyści i wprowadź go do codziennej komunikacji. Poznaj zasady definiowania produktu, przygotowywania promocji oraz skutecznych technik przekonywania, dzięki czemu Twoja sprzedaż wzrośnie.

 1. Zarządzanie wątpliwościami 

 2. Dosprzedaż

 3. Definiowanie produktu

 4. Modele negocjacji 

 5. Techniki perswazji

 6. Język korzyści 

Dzięki Master Sales:

Poznasz
Poznasz

Skuteczne techniki sprzedaży produktów i usług

Swoją grupę docelową i jej potrzeby

Narzędzia efektywnej komunikacji

 
Odkryjesz
Odkryjesz

Wiarygodny wizerunek siebie jako sprzedawcy

Długotrwałą, opartą na zaufaniu relację ze swoimi klientami

Zupełnie nowe możliwości pracy z kontrahentami

 
Stworzysz
Stworzysz

Lepsze wyniki sprzedażowe

Umiejętności skutecznej perswazji

Możliwość nadawania tonu w branży

 
Networking – zyskaj wartość biznesową

Nawiąż cenne kontakty biznesowe, które pomogą Ci w pozyskaniu osób do współpracy, partnerów lub kontrahentów. Podczas szkolenia będziesz miał okazję uczestniczyć w networkingu, czyli moderowanej wymianie informacji i kontaktów między uczestnikami. Grupa ma ogromny potencjał biznesowy: w każdym naszym szkoleniu biorą udział przedstawiciele firm, przedsiębiorcy i managerowie najwyższych szczebli, co oznacza kilkadziesiąt wartościowych kontaktów, które będziesz mógł wykorzystać, rozwijając się zawodowo.

Korzyści z networkingu:

 • Rozszerzysz biznesową bazę kontaktów zgodnie z zasadami networkingu.

 • Weźmiesz udział w grze networkingowej, aby uzyskać optymalną ilość informacji i kontaktów.

 • Uzyskasz wiedzę, jak wykorzystywać zebrane kontakty i pomagać sobie na zasadzie rekomendacji.

 • Otrzymasz listę z kontaktami do wszystkich osób biorących udział w networkingu.

Dla kogo jest to szkolenie

 • Dla osób, które na co dzień pracują jako handlowcy. Od lat pracujesz w branży, ale od jakiegoś czasu czujesz, że Twoja skuteczność nie jest wystarczająca? Sprzedaż nie wzrosła mimo Twoich starań? Poznaj narzędzia i techniki, które wzmocnią Twoją pozycję.

 • Dla dyrektorów sprzedaży i liderów zespołów sprzedażowych. Wiesz, że będziesz skutecznym szefem tylko wtedy, kiedy będziesz podążał za trendami i stale wypracowywał nowe, lepsze rozwiązania? Poznaj model Master Sales i naucz swoich podwładnych efektywnej sztuki sprzedaży.

 • Dla właścicieli firm. Podczas kursu nauczysz się, jak na co dzień wykorzystywać techniki sprzedażowe i relacyjne. Dzięki nim będziesz pozyskiwał nowych klientów i współpracowników podczas networkingu, zbudujesz stabilne relacje z klientami i rozwiniesz swój biznes. Będziesz postrzegany jako skuteczny przedsiębiorca i człowiek sukcesu.

 • Dla wszystkich osób, które na co dzień mają do czynienia z klientami. Im lepiej rozumiesz potrzeby klienta, wiesz, jak z nim rozmawiać i jak go przekonać, tym skuteczniejszy jesteś w swojej pracy – niezależnie od tego, czym się zajmujesz. Wyposażony w sprawdzone narzędzia, staniesz się bardziej zdecydowany i pewny siebie. Ludzie nie tylko będą chcieli się z Tobą kontaktować, lecz także zaczną polecać Twoje usługi innym.

 • Dla wszystkich, którym zależy na podniesieniu własnych kompetencji. Umiejętności sprzedażowe przydadzą Ci się na co dzień, na wielu różnych płaszczyznach. Przed Tobą rozmowa kwalifikacyjna? A może szukasz inwestorów dla Twojego projektu? Od tego, czy będziesz potrafił sprzedać siebie i swój pomysł, zależy Twój sukces.

UDZIAŁ W SZKOLENIU NA ŻYWO/ON-LINE

 • otrzymasz materiały szkoleniowe
 • zapisz się teraz, klikając niebieski pasek "Kup szkolenie"
Masz pytania? Napisz do Nas!
Popraw podświetlone pola.
Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Porozmawiaj z jednym z naszych doradców

Anna Węgrzyn

Manager Działu Sprzedaży
anna.wegrzyn@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 089 989

Alicja Śliwicka

Account Manager​
alicja.sliwicka@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 079 049