Ta strona używa cookies. Czytaj więcej w Polityce prywatności.

Koszyk ()

Razem

Z Vatem

Relations Bootcamp
Szkolenie

Psychologia Relacji

Relations Bootcamp

Naucz się metod świadomej komunikacji w związku i rodzinie oraz zbuduj wyjątkowe relacje oparte na miłości i rozwoju.

Od jakości Twoich relacji zależy to, jak długo będziesz żył, czy będziesz zdrowy oraz ile będziesz zarabiał

W Polsce, kraju na dorobku i mocno skoncentrowanym na osiągnięciach, szczęście osobiste, związkowe i rodzinne schodzi na drugi plan. Dlatego manager i właściciel firmy, któremu psują się kwestie zawodowe, jest bardzo zdziwiony, kiedy na coachingu biznesowym, słyszy na początku pytanie: „A jak twoje relacje w rodzinie? Czy wszystko się układa?".

Jak to możliwe, że problemy w związku lub w rodzinie powodują problemy zawodowe?

A jednak! Statystyki nie kłamią:

 • Konflikty w związkach to powód fobii ponad 80% społeczeństwa. Prowadzą do chorób, problemów finansowych, wpływają negatywnie na pozostałe sfery życia, w tym od razu na zawodową, bo na nią poświęcamy więcej niż 1/3 naszego czasu.
 • Brak dialogu jest epidemią – cierpi na nią co druga rodzina w Twoim sąsiedztwie, z czego blisko 1/3 przypadków skończy się rozwodem (a to wiąże się z kosztami sądowymi, spadkiem stanu emocjonalnego i co za tym idzie – obniżeniem efektywności).
 • Co 10. Polak ma problem z oddzieleniem pracy od życia rodzinnego, przez co nie jest w pełni skoncentrowany ani na jednym, ani na drugim.
 • Co drugi człowiek nie potrafi rozmawiać ze swoim partnerem, prawie każdy ma problem w relacjach ze swoimi współpracownikami, a biznes to ponoć relacje i jak się okazuje – relacje to też biznes.
 • I jeszcze ktoś, w kogo najmocniej inwestujemy – dzieci. One są częścią tych konfliktów, cierpią na zaburzenia emocjonalne, są bardziej lękliwe, mają kłopoty z samooceną i są agresywne.

Pora, abyś położył kres przerażającym statystykom.

Przejdź przez 30-dniowy proces, który doprowadzi Cię do zdrowych relacji – dzięki niemu nareszcie poznasz kogoś właściwego lub zaczniesz świadomie komunikować partnerowi swoje potrzeby. Zaczniesz wiązać się z odpowiednimi dla Ciebie osobami, naprawisz błędy w swoim związku, wzmocnisz więzi rodzinne i finalnie… wyeliminujesz konflikty w pracy, na czym skorzystacie Ty i Twoi bliscy.

Poznaj szczegółowy program szkolenia

Dzień 1
Moduł 1 Wstęp: 10 zasad psychologii relacji – to moment zarówno ogromnej ulgi, jak i największego efektu „aha!”, bo wreszcie dostajesz gotowy przepis, jak postępować w tak dynamicznie zmieniającej się materii, jaką są relacje. Bardzo konkretne i logiczne ramy nie wykluczają spontaniczności, a na pewno przyczynią się do wzrostu Waszego szczęścia.
Moduł 2 Etapy budowania związku: Zainteresowanie, relacja, rola chłopaka/dziewczyny, wspólnota, zamieszkanie, narodziny dziecka – to zmiany stanów skupienia, po których zmieniacie podejście do siebie, bo… zaczynacie korzystać z innej roli niż wcześniej. Ten moduł wyjaśni Ci, jak na tej zmianie nie tracić, ale ją wzbogacać, by życie było jeszcze ciekawsze..
Moduł 3-4 EMS w relacjach: Dzięki precyzyjnemu określaniu ról w relacjach (partner, dziecko, rodzic, kochanek/kochanka, potrzeby własne) i właściwemu zarządzaniu nimi już nigdy nie zapomnisz o czasie dla siebie, przestaniecie ojcować i matkować swojej drugiej połowie i każda Wasza związkowa oraz Twoja indywidualna potrzeba zostanie zaspokojona.
Dzień 2
Moduł 1 Perspektywa systemowa vs indywidualna: Zaczniesz inaczej postrzegać rzeczywistość relacji, patrząc z perspektywy indywiduum, a będąc np. w roli członka rodziny. Obie perspektywy mają decydujący wpływ na Twoje zachowanie, sposób komunikacji i podejmowane decyzje, a ten moduł wyjaśni Ci, jak się z nimi właściwie obchodzić.
Moduł 2-4 EMS w rodzinie: Zdefiniuj skalę swoich potrzeb w rodzinie. Zażegnaj spory z rodzicami i innymi jej członkami, porzuć opory i wstyd przed krytyką. Zacznij świadomie mówić o tym, co czujesz, co Cię boli, i nie pozwól, aby ktoś zadecydował za Ciebie. Zastosuj narzędzie, dzięki któremu potrzeby każdego członka rodziny zostaną wysłuchane i zaspokojone, a upragniona harmonia w relacjach – odbudowana.
Dzień 3
Moduł 1 Zarządzanie konfliktami: Nie wyeliminujesz całkowicie konfliktów ze związku i rodziny, ale zmienisz do nich podejście na lepsze. Poznasz rodzaje i przyczyny konfliktów oraz sposoby wychodzenia z nich, a także różne metody zarządzania konfliktem: rozwiązywanie, minimalizowanie liczby konfliktów, zmniejszanie intensywności, unikanie, uczenie się z konfliktów, komunikacja w trakcie konfliktu.
Moduł 2 Zasady komunikacji z partnerem – to dzięki nim przejdziecie gładko przez każdą trudną rozmowę, nagle okaże się, że jednak tzw. męskie i babskie sprawy są doskonale zrozumiałe dla obu stron, w sprawach organizacyjnych, takich jak przeprowadzka, będziecie działać jako one team, druga strona zawsze będzie czuła się wysłuchana, a Wasze rozmowy nabiorą żywej pasji i głębi.
Moduł 3 Poziomy więzi związkowej: Jest ich siedem: logistyka, finanse, emocje, rozwiązywanie problemów, wspólne plany i ambicje, uczucia (miłość, pasja, spontaniczność, kreatywność, samorealizacja, seksualność, wizja, wspólne zmienianie świata, transcendencja) – nauczenie się operowania w pełnym spektrum tych poziomów pozwoli Wam uczynić Waszą relację pełniejszą i funkcjonować na wyższym poziomie zaspokajania potrzeb.
Moduł 4 10 zasad psychologii osiągnięć: Tutaj dostaniesz dokładne instrukcje dotyczące tego, co masz robić i czego nie robić, aby osiągać regularne i pełne sukcesy, wraz z rozwiązaniem, jak je łatwo wprowadzić do swojego życia.

Dzięki Relations Bootcamp:

Zbudujesz
Zbudujesz

Świadomy, żywiołowy związek

Zdrowe, harmonijne relacje rodzinne

Mądrą i silną osobowość swojego dziecka

Zażegnasz
Zażegnasz

Konflikty trwające od lat

Poczucie nudy i wypalenia

Poczucie niezrozumienia i dysonansu

Pogłębisz
Pogłębisz

Uczucie pasji, miłości i szczęścia

Rozmowy i rozwiniesz wspólny dialog

Relacje z wszystkimi bliskimi Ci osobami

Networking – zyskaj wartość biznesową

Nawiąż intratne kontakty biznesowe, które pomogą Ci w pozyskaniu osób do współpracy, partnerów lub kontrahentów… To wszystko przy okazji szkolenia.

Skorzystasz z networkingu, czyli moderowanej wymiany informacji i kontaktów między uczestnikami szkolenia – grupa ma przeogromny potencjał biznesowy: w każdym naszym szkoleniu biorą udział przedstawiciele firm, przedsiębiorcy i managerowie.

Oznacza to kilkadziesiąt wartościowych kontaktów do wykorzystania teraz lub za jakiś czas!

Korzyści z networkingu:

 • rozszerzysz biznesową bazę kontaktów zgodnie z zasadami networkingu,
 • weźmiesz udział w grze networkingowej, aby uzyskać optymalną ilość informacji i kontaktów,
 • uzyskasz wiedzę, jak wykorzystywać zebrane kontakty i pomagać sobie na zasadzie rekomendacji,
 • otrzymasz listę networkigową z kontaktami do wszystkich osób biorących udział w networkingu.

Dla kogo jest to szkolenie?

 • Dla rodzin – każda pozytywna zmiana zachodzi najłatwiej, jeśli wszyscy w rodzinie mówią wspólnym językiem, który zapewni Wam szkolenie. Dlatego najwięcej skorzystacie – także finansowo – jeśli przyjdziecie wszyscy, aby uczyć się razem wartościowych rzeczy i razem świetnie bawić.
 • Dla małżonków, narzeczonych, par – to szkolenie odmieni Wasz związek nie do poznania. Dodatkowo to, że poznajecie razem, jak rozwijać relację, scementuje Wasz związek.
 • Dla osób chcących wypracować właściwy balans między życiem zawodowym a rodzinnym – całość pracy mentalnej wykonasz już na szkoleniu, a nowej jakości planowania i zmiany w czasie rzeczywistym dokonasz w ciągu kolejnych 27 dni od zakończenia części stacjonarnej.
 • Dla osób pragnących rozwiązać konflikty związkowe i rodzinne oraz zapobiegać im na przyszłość – większość konfliktów można zażegnać już w trakcie części stacjonarnej szkolenia. Samo uświadomienie sobie mechanizmów powstawania konfliktów sprawi, że spojrzycie na siebie porozumiewawczo z uśmiechem.
 • Dla osób będących w istotnym momencie swojego życia: pierwsze dziecko, zmiana pracy, rozstanie, spektakularny sukces jednej ze stron itp. – na szkoleniu poznasz szereg przystępnych badań, które uspokoją Cię, dostarczając konkretnych informacji, jak właściwie poradzić sobie z sytuacją – świadomość, że nie jesteś jedyną osobą, która przeżywa daną sytuację, i że są na to sprawdzone sposoby, przynosi ogromną ulgę.
 • Dla szukających pogłębienia relacji w swoich związkach i rodzinach – bo wiele pozornie ulotnych spraw, takich jak romantyczne chwile, miłość, namiętność i porozumienie bez słów, zwyczajnie się robi. Przy właściwym nastawieniu i stosowaniu sprawdzonych, często spontanicznych, kroków uzyskacie to, za czym tęskniliście od dawna.
 • Dla pragnących wypracować satysfakcjonujący balans między realizacją potrzeb indywidualnych, związkowych i rodzinnych – to jak organizacja firmy, tyle że jej walutą jest Twoje osobiste i Wasze rodzinne oraz związkowe szczęście.

UDZIAŁ W SZKOLENIU NA ŻYWO/ON-LINE

 • otrzymasz materiały szkoleniowe
 • zapisz się teraz, klikając niebieski pasek "Kup szkolenie"
Masz pytania? Napisz do Nas!
Popraw podświetlone pola.
Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Porozmawiaj z jednym z naszych doradców

Anna Węgrzyn

Manager Działu Sprzedaży
anna.wegrzyn@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 089 989

Alicja Śliwicka

Account Manager​
alicja.sliwicka@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 079 049