Ta strona używa cookies. Czytaj więcej w Polityce prywatności.

Koszyk ()

Razem

Z Vatem

Technologies of Mindfulness
Szkolenie

Psychologia Uważności

Technologies of Mindfulness

Naucz się wychodzić ponad ego. Odzyskaj energię i wewnętrzny spokój. Odszukaj głębokie poczucie sensu w swoim życiu.

Współczesne umysły są przeciążane do granic możliwości…

…i w tym także Twój. Bombardowany jest niechcianymi komunikatami, mamiony całą masą bodźców, w ciągłym pędzie, bo tyle jest jeszcze do zrobienia. Czasem dopada Cię przez to zwątpienie i odczuwasz blokadę przed podejmowaniem decyzji… A ze wszystkim wciąż trzeba zdążyć – nie dziw się, że zdarza Ci się stracić kontrolę nad sobą.

Zwolnij…

Żyjąc intensywnie, mając na głowie setki spraw prywatnych i zawodowych, często zapominasz, czemu to wszystko miało służyć. Trzeba być tym, trzeba być tamtym, trzeba być… kimś! Lepszym, bogatszym, akceptowanym, piękniejszym, podziwianym, a wierząc w to wszystko ślepo i bezkrytycznie… finalnie tracisz kontakt z prawdziwym sobą. Utykasz na etapie „spełnionego” życia bez wiedzy, co dalej.

Co wtedy czujesz? Zagubienie… niechęć… bezsens…

…i dopiero wtedy zaczyna się poszukiwanie – rozważ więc taką drogę:

 • Żyjesz w świecie tak jak dotąd, nic nie zmieniasz na zewnątrz, ale wewnątrz, niezależnie od sytuacji, potrafisz zachować głęboki spokój – płynie on z nieporuszonego, wyćwiczonego medytacją umysłu, więc żadna, nawet najbardziej stresująca, niepokojąca czy bolesna, sytuacja nie jest Ci straszna. Tam, gdzie inni panikują, Ty zachowujesz równowagę i doprowadzasz do najprostszego rozwiązania, niewidzialnego dla wzburzonej głowy.
 • Odgrywasz różne role: prowadzisz firmę, pracujesz, jesteś rodzicem, dzieckiem, przyjaźnisz się z różnymi osobami, ale w głębi siebie wiesz, kim tak naprawdę jesteś, i zawsze masz kontakt ze sobą – porównywanie się to już przeszłość, więc znikły kompleksy i lęk o swój wizerunek, a bliscy, przyjaciele, klienci i partnerzy biznesowi mogą się przy Tobie czuć w pełni sobą. Twoje relacje kwitną, mając za fundament otwartość i zaufanie. Podobnie kwitnie biznes, choć teraz podchodzisz do tego z dystansem i akceptacją.
 • Przeżywasz życie uważnie i masz dostęp do swojej intuicji – wiesz, czym się kierować, aby podejmować spójne decyzje, więc nieustannie towarzyszy Ci pewność. Każda chwila jest okazją do tego, by zauważyć coś, co napełnia Cię energią, a mając szeroki ogląd na rzeczywistość, pozostajesz w kontakcie z czymś, co nadaje Twojemu życiu sens.

Technologies of Mindfulness to praktyka świadomej obecności. To szereg metod wychodzenia ponad ego, które jest przyczyną większości lęków, zachowań stresowych i natłoku myśli. To także uniwersalny model duchowości, praktycznej, dostosowanej do umysłu zachodniego człowieka. To energetyzująca przygoda, dzięki której poznasz własne możliwości.

Poznaj szczegółowy program szkolenia

Dzień 1
Moduł 1-2 Religie: Poznaj założenia, filozofie i praktyki największych religii świata. Poznaj ich wspólne obszary, aby wziąć dla siebie czystą esencję mądrości każdej z nich i wzbogacić swoją świadomość.
Moduł 3-4 Buddyzm: Całkowicie wyjdziesz z perspektywy człowieka zachodniego i zaczniesz odkrywać duchowość z punktu widzenia egzotycznej i bardzo pouczającej kultury.
Dzień 2
Moduł 1 Medytacja: Obecnie najszybciej rozwijające się narzędzie w warsztacie managera. Zapewni Ci dyscyplinę umysłową, zwiększy koncentrację i utrzyma spokój w sytuacjach stanowiących wyzwanie.
Moduł 2-3 Joga i tai-chi: Pełny rozwój to rozwój holistyczny, dlatego przejdziesz przez wybrane dla Ciebie ćwiczenia związane z praktyką ciała, abyś wiedział, jak za pomocą ruchu ukoić swoje wnętrze i pobudzić energię.
Moduł 4 Szamanizm / różne poziomy świadomości: Ameryka jest kolebką wyjątkowych technik, które rozszerzają intuicyjne postrzeganie. Przechodząc przez te ćwiczenia, nie tylko zyskasz fenomenalne sposoby podejmowania właściwych decyzji, ale przede wszystkim odkryjesz w sobie obfite źródło mądrości wewnętrznej.
Dzień 3
Moduł 1 Praca ze snami: Sny od zarania dziejów były dodatkowym kanałem informacyjnym pokazującym, co zachodzi w ludzkim wnętrzu. Gdy odkryjesz tajemnicę pracy ze snami, uświadomisz sobie zawoalowane pobudki swoich działań i w razie potrzeby zmienisz je na lepsze.
Moduł 2 Modlitwa: W niej oddasz się czemuś większemu niż Ty sam i w pokornym akcie prośby i dziękczynienia doświadczysz poczucia głębokiego zjednoczenia.
Moduł 3 Hipnoza: Dowiesz się, czym jest trans, i zapewnisz sobie duchową wędrówkę do swojego wnętrza. To wyjątkowa szansa, aby zbliżyć się do siebie i nawiązać kontakt ze swoją intuicją.
Moduł 4 Mindfulness: Po bogatym wstępie do uważności poznasz cztery filary praktyki mindfulness, wstępując na drogę pełniejszego życia, postrzegania sytuacji bez emocji, wyjątkowej empatii i czystości odbioru nieskazitelnej informacji z rzeczywistości, tak aby decyzje były trafne.

Dzięki Technologies of Mindfulness:

Uwolnisz się
Uwolnisz się

od powracających wątpliwości i rozterek

od zablokowanych emocji i własnych ograniczeń

od przygnębionej i pesymistycznej postawy

Odkryjesz
Odkryjesz

jak być tu i teraz, by cieszyć się życiem

jak korzystać z zasobnych stanów i własnego potencjału

jak efektywnie praktykować wyższe stany świadomości

Dowiesz się
Dowiesz się

jak budować pozytywną postawę

jak pracować ze swoją intuicją

jak żyć z wysoką energią

Networking – zyskaj wartość biznesową

Nawiąż intratne kontakty biznesowe, które pomogą Ci w pozyskaniu osób do współpracy, partnerów lub kontrahentów… To wszystko przy okazji szkolenia.

Skorzystasz z networkingu, czyli moderowanej wymiany informacji i kontaktów między uczestnikami szkolenia – grupa ma przeogromny potencjał biznesowy: w każdym naszym szkoleniu biorą udział przedstawiciele firm, przedsiębiorcy i managerowie.

Oznacza to kilkadziesiąt wartościowych kontaktów do wykorzystania teraz lub za jakiś czas!

Korzyści z networkingu:

 • rozszerzysz biznesową bazę kontaktów zgodnie z zasadami networkingu,
 • weźmiesz udział w grze networkingowej, aby uzyskać optymalną ilość informacji i kontaktów,
 • uzyskasz wiedzę, jak wykorzystywać zebrane kontakty i pomagać sobie na zasadzie rekomendacji,
 • otrzymasz listę networkigową z kontaktami do wszystkich osób biorących udział w networkingu.

Dla kogo jest to szkolenie?

 • Dla zrealizowanych zawodowo, którzy poszukują swojej własnej ścieżki – tutaj odkryjesz, że dróg jest wiele, i wybierzesz najodpowiedniejszą dla własnego duchowego wzrastania.
 • Dla przeżywających kryzys tożsamości – jeśli nie wiesz, kim jesteś ani kim chcesz być, i jednocześnie nie widzisz sensu w kontynuowaniu życia takim, jakie do tej pory było, to szkolenie pomoże Ci ten kryzys zażegnać
 • Dla każdego zainteresowanego duchowością – wyróżnikiem tego szkolenia jest pokazywanie duchowości w formie łatwej do zrozumienia dla zachodniego umysłu, a także stosowanie technik w praktycznych kontekstach, jak np. praca, relacje w rodzinie, rozwój osobisty.
 • Dla zestresowanych, odczuwających efekt chaosu informacyjnego – przedstawione na szkoleniu techniki ukoją rozhuśtany umysł i wyciszą równoczesne dialogi wewnętrzne, dzięki czemu wreszcie odczujesz spokój i naturalną koncentrację.
 • Dla specjalistów, managerów, właścicieli firm – zainteresowanych zwiększeniem efektywności i poczucia sprawczości oraz podniesieniem jakości życia zawodowego.
Weź udział w szkoleniu

UDZIAŁ W SZKOLENIU NA ŻYWO/ON-LINE

 • otrzymasz materiały szkoleniowe
 • zapisz się teraz, klikając niebieski pasek "Kup szkolenie"
Masz pytania? Napisz do Nas!
Popraw podświetlone pola.
Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Porozmawiaj z jednym z naszych doradców

Anna Węgrzyn

Manager Działu Sprzedaży
anna.wegrzyn@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 089 989

Alicja Śliwicka

Account Manager​
alicja.sliwicka@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 079 049