Ta strona używa cookies. Czytaj więcej w Polityce prywatności.

Koszyk ()

Razem

Z Vatem

Lead Train Inspire
Szkolenie

Psychologia przywództwa

Lead Train Inspire

Stań się charyzmatycznym liderem, który dotrze do serc i umysłów swoich odbiorców. Prowadź zespoły po mistrzowsku i z użyciem najskuteczniejszych narzędzi zarządzania.

Nastał czas łączenia różnych umiejętności przywódczych

Stawianie na jedną kompetencję już po prostu przestało wystarczać.

 • Kiedy użyjesz jedynie zmysłu organizacyjnego bez inspiracji, nie zmotywujesz skutecznie – kwadratowe, tabelkowe myślenie, jeśli jedyne, jest męczące, a nieustanna koncentracja na procedurach wypali też Ciebie.
 • Gdy zechcesz narzucić coś ludziom, staniesz się nieskuteczny – zbuntują się, na szacunek nie ma co liczyć, a rotacja w grupie wzrośnie.
 • Jeśli będziesz inspirował, a nie skorzystasz z nowoczesnych narzędzi zarządzania, to nie zrealizujesz celów precyzyjnie albo nie zrealizujesz ich wcale.

Jak więc działać, aby być liderem zarówno inspirującym, jak i skutecznym?

Lider nowoczesny to lider synergiczny. Łączy w swoim fachu wiele umiejętności: potrafi zainspirować do swojego pomysłu i obudzić w ludziach głęboką wiarę w jego realizację, w trudnych chwilach empatycznie porozmawia i zmotywuje. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że pomysł bez umieszczenia go w sprawdzonych strukturach spali na panewce. Dlatego…

…stań się liderem świadomym

 • Dowiedz się, jak skupić wokół siebie innych i zauważyć w nich potencjał, a następnie wydobyć go na światło dzienne. Wtedy już tylko porwij ich do tego, aby osiągali ponadprzeciętne rezultaty – tutaj dowiesz się, jak to dokładnie zrobić.
 • Naucz się po mistrzowsku zarządzać procesami i umiejętnie stwórz zasady dla swojego zespołu, aby każdy, mając prawo do swojego zdania i wkładu, zaangażował się w 100% we wszystkie wyznaczone mu zadania.
 • Stań się liderem kompetentnym, kreatywnym, który działa z wizją i kieruje się zasadami. Liderem, który dba o samoświadomość, nieustannie się rozwija oraz perfekcyjnie posługując się narzędziami komunikacyjnymi, zażegna każdy spór i porwie ludzi pobudzającą wyobraźnię i motywującą prezentacją.

Przyjdź na Lead Train Inspire, wykorzystaj swoje atuty, poznaj fantastycznych ludzi i obudź w sobie charyzmę!

Poznaj szczegółowy program szkolenia

Dzień 1
Moduł 1 10 zasad psychologii przywództwa: Wprowadzi Cię w arkana myślenia najskuteczniejszych przywódców i da Ci sprawdzone modele do zastosowania od zaraz. Dzięki temu wystrzelisz swoje umiejętności przywódcze od razu na wysoki poziom.
Moduł 2 Archetyp uniwersalnego lidera: Wzbogacisz własną osobowość o 5 koniecznych w nowoczesnym przywództwie elementów, jak integracja operacyjności i strategii, integracja pierwiastka męskiego i żeńskiego, treść jako fundament, praktyczne użycie rozrywki oraz międzynarodowa perspektywa.
Moduł 3 Zarządzanie międzypokoleniowe: Dowiesz się, jak wydobywać potencjał z ludzi różnych generacji. Niezależnie od tego, czy będą baby boomers, X czy Y, stworzysz im takie warunki, aby operowali z piorunującą skutecznością i uzyskiwali dla Ciebie ponadprzeciętne rezultaty.
Moduł 4 Zarządzanie globalne: Poznasz model kulturowy Lewisa i 25 stylów zarządzania w różnych kulturach. Po co ograniczać się jedną perspektywą, skoro możesz zapewnić sobie nieograniczoną elastyczność i zwyciężyć w sytuacjach, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć?
Dzień 2
Moduł 1 Tworzenie modelu psychograficznego grupy i dopasowanego stylu zarządzania: Gdy odkryjesz, jakiego rodzaju ludziom będziesz przewodził, to wiedząc, jak dopasować styl przywództwa do sytuacji, zyskasz ich pełne zaufanie i dzięki temu staniesz się dla nich nieocenionym liderem.
Moduł 2 Kodeks komunikacji: Niewłaściwa komunikacja w grupie rujnuje motywację, powoduje dezorientację, nieporozumienia i brak wyników. Tutaj poznasz metodę, której nie znajdziesz nigdzie indziej – odwrotnego ustalania zasad komunikacji. W ten sposób ustalonych zasad będzie bronił sam zespół, a efektem będzie tzw. rozumienie się bez słów i wyjątkowe tempo realizacji zadań.
Moduł 3-4 Budowanie wizji, misji i określanie celów: To nie tylko głębokie poczucie motywacji, kiedy Twoi ludzie autentycznie chcą realizować postawione przez Ciebie zadania. Dla Ciebie oznacza to bycie inspiratorem, człowiekiem, który zaraża pasją, ale też twardo stąpa po ziemi organizacji, podczas gdy inni na widok Twoich osiągnięć mówią: „Wow!”.
Dzień 3
Moduł 1 Zasady precyzyjnej komunikacji: To pewne zabezpieczenie przed uciążliwym powtarzaniem zadań, bo zostały źle wyjaśnione lub zrozumiane. To oszczędność czasowa i zadziwiająco skuteczne techniki, dzięki którym udzielisz feedbacku, aby był chętnie zastosowany, wydasz polecenie, które będzie wykonane z zaangażowaniem, oraz rozwiążesz konflikty – błyskawicznie i ze spokojem.
Moduł 2 Techniki motywowania członków zespołu: Kiedy masz do czynienia z różnymi typami osobowości, potrzebujesz kompletnego zestawu technik, który zapewni Twoim ludziom i Tobie energię do działania na każdym etapie realizacji celu. Ten moduł ma nauczyć Cię rozpalać ogień motywacji indywidualnie i na poziomie całej grupy. Zawsze. Niezależnie od sytuacji.
Moduł 3 Konstruowanie i prowadzenie prezentacji: Abyś wiedział dokładnie, jak inspirować, oraz rzeczowo i bez rozwlekania przekazywał informacje na spotkaniach cyklicznych. Dowiesz się, jak zapalać innych do realizacji swoich pomysłów, rozwiewać wątpliwości i edukować. Po tym module będziesz też wiedzieć, jak podnieść grupę po porażce i odzyskać jej pełne zaangażowanie.
Moduł 4 Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami: To istotny dowód na to, że można na Tobie polegać. Gdy wszyscy wokół tracą głowę, Ty wiesz, co zrobić w obliczu kryzysów indywidualnych, trudnych sytuacji zespołowych oraz niespodziewanych sytuacji rynkowych. Po tym module będziesz przygotowany, a w sytuacjach alarmowych tę gotowość odczują inni, którzy docenią, że byłeś dla nich oparciem.

Dzięki Lead Train Inspire:

Zbudujesz
Zbudujesz

wyjątkową osobowość skutecznego przywódcy

autorytet, szacunek i zaufanie, którym obdarzą Cię Twoi ludzie

własną prezentację i sposób komunikacji, który porwie ludzi

Poznasz
Poznasz

autorskie metody, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku

różne przejawy przywództwa (odkryjesz, gdzie leży Twój potencjał)

wielu aktualnych i przyszłych liderów na sali, z którymi wymienisz cenne doświadczenia

Zdobędziesz
Zdobędziesz

wiedzę od liderów działających międzynarodowo

możliwość sprawdzenia swoich kompetencji i potężnego ich podniesienia

zupełnie nową drogę rozwoju Ciebie jako lidera, która zmierza do światowej czołówki

Nowość! 27-dniowy e-learning

Startuje zaraz po zakończeniu 3 dni szkolenia stacjonarnego

 • Wytworzysz nawyk i skutecznie wdrożysz to, co poznałeś na szkoleniu, oraz dowiesz się więcej!
 • Przejdziesz 15–25 minut wciągającego treningu dziennie, wszystko z Mateuszem Grzesiakiem.
 • Otrzymasz materiały wideo nagrane w profesjonalnym studiu, w których Mateusz Grzesiak omawia ćwiczenia lub przeprowadza demonstracje ćwiczeń na zaproszonych gościach.
 • Skorzystasz z matryc ćwiczeń, które towarzyszą materiałom wideo – matryce wypełniasz samodzielnie, aby krok po kroku przejść przez wdrożenie umiejętności.
Networking – zyskaj wartość biznesową

Nawiąż intratne kontakty biznesowe, które pomogą Ci w pozyskaniu osób do współpracy, partnerów lub kontrahentów… To wszystko przy okazji szkolenia.

Skorzystasz z networkingu, czyli moderowanej wymiany informacji i kontaktów między uczestnikami szkolenia – grupa ma przeogromny potencjał biznesowy: w każdym naszym szkoleniu biorą udział przedstawiciele firm, przedsiębiorcy i managerowie.

Oznacza to kilkadziesiąt wartościowych kontaktów do wykorzystania teraz lub za jakiś czas!

Korzyści z networkingu:

 • rozszerzysz biznesową bazę kontaktów zgodnie z zasadami networkingu,
 • weźmiesz udział w grze networkingowej, aby uzyskać optymalną ilość informacji i kontaktów,
 • uzyskasz wiedzę, jak wykorzystywać zebrane kontakty i pomagać sobie na zasadzie rekomendacji,
 • otrzymasz listę networkigową z kontaktami do wszystkich osób biorących udział w networkingu.

Dla kogo jest to szkolenie

 • Dla managerów i przedsiębiorców mających ambicję stawania się lepszymi, którzy chcą o niebo lepiej prowadzić innych i wyjątkowo sprawnie zarządzać, korzystając z najnowocześniejszych narzędzi zwiększania wyników zespołu, eliminacji nieporozumień, budowania autorytetu i wielu innych.
 • Dla osób, które pragną realizować się w przywództwie i zarządzaniu swoim zespołem – to szkolenie doda Ci wyszukanych kompetencji i powie, jak dobrze zacząć. Lepiej jest uczyć się na cudzych wnioskach, niż popełniać własne błędy i tracić czas.
 • Dla doświadczonych liderów – z dużą pewnością cenisz swoje zajęcie, a co za tym idzie: pragniesz się rozwijać w tym kierunku. To szkolenie pozwoli Ci nie pozostać z tyłu z najnowszymi trendami i być zawsze na bieżąco.
 • Dla aktywnych zawodowo, ale jeszcze niebędących liderami – może jeszcze nie wziąłeś pod uwagę zostania liderem w swoim życiu? Przyjrzyj się sobie. Możliwe, że masz ku temu naturalne predyspozycje, lecz dopiero teraz spotykasz się z możliwością rozpoznania, że to jest zajęcie właśnie dla Ciebie…
 • Dla prowadzących prezentacje i szkolenia – ponieważ są liderami na scenie i mogą też poznać najskuteczniejsze techniki od kolegi po fachu, który działa międzynarodowo dla największych organizacji.
 • Dla osób przechodzących życiową zmianę.
 • Dla osób, które pragną stworzyć silną osobowość – wejście w rolę przywódcy i przejście przez ćwiczenia leadershipu wzmocni Cię na polu asertywności i decyzyjności. Zauważysz też obszary, w których już jesteś naturalnym liderem, co odmieni Cię nie do poznania.
Weź udział w szkoleniu
 • 3 dni szkolenia stacjonarnego 
 • 27 dni e-learningu 
 • Materiały szkoleniowe 
 • 10% rabatu na coaching

 

Masz pytania? Napisz do Nas!
Popraw podświetlone pola.
Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Porozmawiaj z jednym z naszych doradców

Marta Ratoń

Account Manager
marta@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 794 437 300

Marta Główka

Account Manager
marta.g@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 054 454

Daniel Pieńkowski

Account Manager
daniel@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 606 437 300