Ta strona używa cookies. Czytaj więcej w Polityce prywatności.

Koszyk ()

Razem

Z Vatem

Mentoring

Nie ma problemu, którego nie można by rozwiązać.
Nie ma umiejętności, której nie można by było zdobyć.
Nie ma osoby, która nie byłaby w stanie się zmienić.
Pod warunkiem, że wiadomo, jak to zrobić.
A to wiedzą odpowiedni nauczyciele.

Mateusz Grzesiak wie jak. Z wykształcenia psycholog, prawnik i menedżer, autor 13 książek, międzynarodowy konsultant i trener. Zajmuje się psychologią interdyscyplinarną – nauką, która łączy psychologiczne techniki pochodzące z różnych dziedzin w celu stworzenia nowatorskich modeli zmiany w życiu osobistym i biznesie. Oferuje swoje umiejętności w formie sesji konsultingowych jednostkom i grupom chcącym rozwiązać konkretny problem lub szukającym określonego rozwiązania z zakresu życia prywatnego lub zawodowego. Jest bezpośrednim, szczerym i godnym zaufania doradcą, który szybko znajdzie rozwiązania i powie, jak należy je wdrożyć.

Czas: 1 godzina / 3 godziny / pakiety

Dostępność: średnia z sugerowanym minimum 1-miesięcznym wyprzedzeniem

Tematy: psychologia marketingu (marka osobista, copywriting, strategia komunikacji) / przywództwa (zarządzanie, motywacja, transformacja firmy rodzinnej na profesjonalny biznes, wystąpienia publiczne) / sprzedaży (negocjacje, strategia sprzedaży) / zmiany (zmiana myślenia, kontrola emocji) / osiągnięć (wizja i misja życiowa, planowanie) / relacji (wyjście z konfliktów, komunikacja w rodzinie, wychowanie dzieci)

Cel: rozwiązać konkretny problem osobisty lub zawodowy / zbudować strategię działania / nauczyć określonych umiejętności

Konkurencyjność: interdyscyplinarne i wielowymiarowe podejście do pracy z klientem, praktyczne narzędzia do wykorzystania od razu, skuteczność pozwalająca osiągnąć zamierzone rezultaty znacznie szybciej

POWERSESSION - 1 godzina

Rozwiązanie problemu, wyznaczenie planów, analiza sytuacji.

CONSULTINGSESSION - 3 godziny

Zbudowanie podstaw strategii biznesowej, copywriting, nauka wybranych technik z zakresu psychologii interdyscyplinarnej, przygotowanie do ważnego spotkania.

MENTORINGPROGRAM - min. 6 miesięcy

Długofalowy program opieki mentorskiej dla zdecydowanych. Stały dostęp telefoniczny do Mateusza. Wsparcie biznesu i życia osobistego.

Wyślij wiadomość

Popraw podświetlone pola.
Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!