Ta strona używa cookies. Czytaj więcej w Polityce prywatności.

Koszyk ()

Razem

Z Vatem

Mentoring

Intensywna współpraca jeden na jeden.
Uwaga skupiona w 100 % na Twoich potrzebach.
Indywidualne podejście.
Możliwość skorzystania z wieloletniego doświadczenia i szerokiej wiedzy z zakresu psychologii.

Mentoring

Weź udział w sesji indywidualnej z dr. Mateuszem Grzesiakiem i pracuj nad kluczowymi obszarami swojego życia osobistego lub biznesu, a osiągniesz cele znacznie szybciej.

Jak to działa?

  1. Wybierasz sesję indywidualną lub w grupie do 3 osób (z firmy lub rodziny).
  2. Pracujesz nad obszarem zaproponowanym przez Ciebie lub 1 z 3 poniższych:
    • Personal Sessions - przerobisz dzieciństwo i przeszłość; rozwiążesz problemy związane z rodzicami, partnerem, dziećmi; zmienisz niechciane reakcje emocjonalne, myślenie, zachowania i nawyki.
    • Marketing Sessions - zbudujesz markę dla organizacji lub personal brand; stworzysz strategię marketin gową, wymyślisz kreatywne rozwiązania sprzedażowe; zareklamujesz się w odpowiedni sposób; zrobisz PR.
    • Leadership Sessions - zdiagnozujesz problemy w organizacji; zmienisz swoje zachowania, myślenie i emocje tak, aby lepiej zarządzać swoją firmą; dostosujesz zarządzanie organizacją do potrzeb rynkowych i celów, aby osiągnąć więcej; dowiesz się jak rozwiązywać konflikty z innymi.
  3. Zawsze masz możliwość poruszania się po szerszym zakresie tematów tak, żeby wynieść maksimum korzyści ze spotkania.
  4. Wszystkie spotkania odbywają się w formie online oraz w Warszawie i Marbelli (Hiszpania)

Prelekcja / Speech

Nawet krótki występ, jeśli są spełnione odpowiednie warunki, może wiele dać Twoim pracownikom. Może zmienić ich przekonania na temat pracy. Siebie samych. Firmy. Sektora. Ciebie. Zmniejszyć ich opór przed wprowadzaną zmianą. Wyczyścić kiepską atmosferę. Zmotywować do działania. Zachęcić do współpracy z nowymi osobami. Zwiększyć zaangażowanie. Uwierzyć w siebie. Pokazać, że Ci na nich zależy. Zainspirować do czegoś większego.

Nie wierzysz? Wynajmij dra Mateusza Grzesiaka na speech do swojej firmy, a będzie to najlepszy występ jaki Twoi słuchacze przeżyją w swoim życiu!

Wyślij wiadomość

Popraw podświetlone pola.
Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!