Ta strona używa cookies. Czytaj więcej w Polityce prywatności.

Koszyk ()

Razem

Z Vatem

Success and Change
Szkolenie

Psychologia Osiągnięć

Success and Change

Naucz się najskuteczniejszych technik osiągania celów w życiu prywatnym i zawodowym oraz zapewnij sobie trwałe poczucie satysfakcji i szczęścia!

Osiąganie celów jest sztuką, a Ty możesz zdobyć w niej mistrzostwo

Zanim to jednak nastąpi, przygotuj się i poznaj 3 kroki – po ich przejściu wejdą Ci w krew zachowania, dzięki którym wyjątkowe osiągnięcia w Twoim życiu staną się nawykowe i nieodparte.

 1. Po pierwsze, będziesz zawsze precyzyjnie definiował miejsce, do którego zamierzasz się dostać – zostaniesz wyposażony w psychologiczne narzędzia planowania przyszłości. To bardzo ważne, bo od tego zależy, czy obrany kierunek będzie z Tobą spójny. Inaczej znów może się skończyć na słomianym zapale lub osiągniesz cel, ale bez poczucia satysfakcji i szczęścia.
 2. Po drugie, zorganizujesz pojazd, który Cię do tego miejsca dowiezie – to Twoja osobowość oraz techniki jej budowania, wzmacniania i rozwijania. Nauczysz się dobierać właściwy pojazd do drogi i profesjonalnie go przygotowywać. Dowiesz się, jak go modyfikować w czasie trasy, aby móc ją pokonywać zawsze z pełną mocą.
 3. Po trzecie, świetnie przygotujesz się do drogi i zawsze będziesz wyciągał trafne wnioski, by trzymać ster na kurs. Aby zawsze podążać najbardziej efektywną drogą, nauczysz się modelowania, czyli umiejętności błyskawicznego przyswajania... umiejętności - tych na których Ci najbardziej zależy. Wybierzesz osobę najefektywniej osiągającą cele, które Cię interesują, zbudujesz model jej sukcesu i z powodzeniem wdrożysz go do swojego życia.
Przez wszystkie kroki zostaniesz przeprowadzony w części stacjonarnej szkolenia, a w trakcie 27 dni od jej zakończenia Mateusz Grzesiak codziennie będzie Ci towarzyszył, aby umożliwić najskuteczniejszy start w drodze do wyjątkowych osiągnięć.

JAKI JEST PROGRAM SZKOLENIA?

Dzień 1
Moduł 1 10 zasad psychologii osiągnięć: Tutaj dostaniesz dokładne instrukcje dotyczące tego, co masz robić i czego nie robić, aby osiągać regularne i pełne sukcesy, wraz z rozwiązaniem, jak je łatwo wprowadzić do swojego życia.
Moduł 2 Określanie wizji i misji: Aby zyskać źródło ogromnej motywacji. Tutaj wyznaczysz nadrzędne cele dla swoich ról życiowych (szef, rodzic, właściciel biznesu, dziecko itd.), co da Ci wyjątkowo klarowne spojrzenie w wymarzoną przyszłość, dzięki czemu jej osiągnięcie będzie w zasięgu ręki.
Moduł 3 Zasady planowania celów: Wyznaczysz cele jednostkowe dla wszystkich ważnych ról życiowych, aby przestać niektóre zaniedbywać (czego efektem jest np. szczęście w rodzinie, ale brak pieniędzy lub na odwrót) i przywrócić zdrowy balans.
Moduł 4 Zarządzanie rolami życiowymi: Dopasujesz role życiowe do swoich celów, dzięki czemu wrzucisz najwyższy bieg swojej efektywności i uzyskasz wyjątkowo trwałe rezultaty.
Dzień 2
Moduł 1-2 Budowanie synergicznej osobowości: Raz na zawsze wyrzucisz ze swojej głowy ograniczające Cię schematy rodzinne i kulturowe, pozbędziesz się ograniczających przekonań oraz zbudujesz własną osobowość adekwatną do Twoich planów, marzeń i standardów – stworzysz siebie.
Moduł 3 Wprowadzanie nowego JA w życie: Ustalisz za pomocą matrycy, kim się stajesz, ale też kim się odstajesz. Da Ci to potężnego kopa, aby działać w kierunku tworzenia wybranej rzeczywistości.
Moduł 4 Mierzenie postępu i branie feedbacku: Zastosujesz narzędzia, dzięki którym już nie pomylisz się w ocenie rzeczywistości, uwolnisz się od powielania tych samych błędów i będziesz uczyć się z zawrotną prędkością.
Dzień 3
Moduł 1 Zdefiniowanie potrzebnych zasobów: Poznasz matrycę, dzięki której zyskasz 100% pewności, że uwzględniasz komplet zasobów niezbędnych do realizacji Twojej wizji, i przestaniesz tracić czas na przestojach w poszukiwaniu rozwiązań, o których można było wiedzieć już na starcie.
Moduł 2 Wybór źródła wiedzy: Dowiesz się, w jaki sposób wybierać najlepszego dla Ciebie nauczyciela umiejętności potrzebnych do realizacji wizji, jak z chaosu informacyjnego szybko selekcjonować materiały oraz jak je błyskawicznie wchłaniać.
Moduł 3 Budowanie modelu na bazie matrycy werbalno-behawioralnej: Zdobędziesz narzędzie najefektywniejszego pozyskania dowolnej umiejętności od najlepszych w swoich dziedzinach, dzięki czemu skrócisz czas jej nauki o przynajmniej połowę.
Moduł 4 Implementacja – budowanie nawyku: Zobaczysz, jak najefektywniej wprowadzać wybraną umiejętność w życie i uczynić z niej bezwysiłkowy nawyk.
Tydzień 1
 • Mierniki mierzenia celu
 • Techniki motywacyjne I
 • Techniki motywacyjne II
 • Techniki motywacyjne III
 • 5 technik feedbackowych
 • Operatory modalne
 • Trzy style myślenia dedukcyjny abdykcyjny indukcyjny
Tydzień 2
 • Macierz Eisenhower’a
 • Zmiana perspektyw (5szt w filmie)
 • Planowanie w retrospektywie
 • System propulsyjny
 • 20 technik zarządzania czasem
 • Nawyki (teoria)
 • Zmiana nawyków
Tydzień 3
 • Hierarchia wartości
 • Przeciwdziałanie sabotażom
 • Kryteria poprawności formułowania celów
 • Modelowanie na podstawie tekstu pisanego
 • 6 etapów modelowania
 • Strategia Walta Disneya (planowanie)
 • Teoria zarządzania czasem trzy linie czasu
Tydzień 4
 • Poziomy modelowania
 • Perspektywy w modelowaniu (4 szt w filmie)
 • Strategia geniuszy
 • Modelowanie własnego sukcesu
 • Techniki modelowania na żywo
 • Cztery fundamenty modelowania

DZIĘKI SUCCESS AND CHANGE

Zwiększysz
Zwiększysz

osobistą efektywność

tempo wykonywania zadań

poziom umiejętności osiągania celów

Pokonasz
Pokonasz

przeszkody, z którymi walczysz od dawna

wewnętrzne ograniczenia

stagnację, wahanie, chaos i brak motywacji

Otrzymasz
Otrzymasz

konkretne narzędzia psychologii osiągnięć

wiedzę dotyczącą mechanizmów psychologicznych

lepszą wersję siebie

Nowość! 27-dniowy e-learning

Startuje zaraz po zakończeniu 3 dni szkolenia stacjonarnego

 • Wytworzysz nawyk i skutecznie wdrożysz to, co poznałeś na szkoleniu, oraz dowiesz się więcej!
 • Przejdziesz 15–25 minut wciągającego treningu dziennie, wszystko z Mateuszem Grzesiakiem.
 • Otrzymasz materiały wideo nagrane w profesjonalnym studiu, w których Mateusz Grzesiak omawia ćwiczenia lub przeprowadza demonstracje ćwiczeń na zaproszonych gościach.
 • Skorzystasz z matryc ćwiczeń, które towarzyszą materiałom wideo – matryce wypełniasz samodzielnie, aby krok po kroku przejść przez wdrożenie umiejętności.
Networking – zyskaj wartość biznesową

Nawiąż intratne kontakty biznesowe, które pomogą Ci w pozyskaniu osób do współpracy, partnerów lub kontrahentów… To wszystko przy okazji szkolenia.

Skorzystasz z networkingu, czyli moderowanej wymiany informacji i kontaktów między uczestnikami szkolenia – grupa ma przeogromny potencjał biznesowy: w każdym naszym szkoleniu biorą udział przedstawiciele firm, przedsiębiorcy i managerowie.

Oznacza to kilkadziesiąt wartościowych kontaktów do wykorzystania teraz lub za jakiś czas!

Korzyści z networkingu:

 • rozszerzysz biznesową bazę kontaktów zgodnie z zasadami networkingu,
 • weźmiesz udział w grze networkingowej, aby uzyskać optymalną ilość informacji i kontaktów,
 • uzyskasz wiedzę, jak wykorzystywać zebrane kontakty i pomagać sobie na zasadzie rekomendacji,
 • otrzymasz listę networkigową z kontaktami do wszystkich osób biorących udział w networkingu.
Krzysztof Kusz
Krzysztof Kusz

Bylem na 2 Success & Change u Mateusza i wybieram się na kolejne. To nie jest zwykle szkolenie to 3 dni intensywnej pracy nad umysłem. Zmienia życie, osoba która wyjeżdża z niego jest zupełnie inną osobą od tej która na niego przyjechała.

Marcin Dziekański
Marcin Dziekański

Szkolenia Mateusza to przygoda i wyjątkowa możliwość zagłębienia się w nasze ukryte słabości i problemy, bez lęków i obaw. Spotkanie z Mateuszem wymaga odwagi, ale chwila z nim, uczy nas więcej niż godziny z innymi. Od czasu niesamowitego „Success & Change”, wiele słów Mateusza nadal dźwięczy w mojej głowie, a jego trafne pytania jakie teraz sam sobie potrafię zadać, pomagają mi każdego dnia odkrywać siebie na nowo. Rekomenduję Mateusza jako coacha, bo każda możliwość załapania jego mądrości i energii jest życiowo bezcenna.

Maciej Zaleński
Maciej Zaleński

Mysle, ze gdyby Budda, Jezus i Mahomet zyli w XXI wieku, to z pewnoscia przyjechaliby na szkolenie do Grzesiaka.Polecam z calego serca.

Maciek Paweł Bilski
Maciek Paweł Bilski

Najlepszy nauczyciel, jakiego kiedykolwiek miałem!
Mateusz w świetny sposób przekazuje masę informacji, strategii i narzędzi do zmiany oraz rozwoju osobistego. Z każdego szkolenia Mateusza wychodzę z energią, uśmiechem i praktyczną wiedzą. Chciałbym jeszcze raz szczególnie podziękować Mateuszowi i całej jego ekipie za PROFESJONALIZM. Dodam jeszcze , że na szkoleniach poznałem świetnych ludzi – sami mistrzowie, hehe. : )
Polecam wszystkim, którzy chcą zainwestować w siebie i swoją przyszłość pod względem biznesu, relacji, motywacji, nauki języków czy rozwinięcia się jako lider lub coach!!

Mirosław Kuś
Mirosław Kuś

Wielokrotnie uczestniczyłem w różnych szkoleniach Mateusza, które pozwalają inaczej spojrzeć na świat i nasze zmartwienia. Wiedza, jaka płynie od Mateusza jest bardzo przydatna w życiu. Serdecznie polecam jego szkolenia, jak również skorzystanie w razie potrzeby z usług coachingu. Sposób, w jaki Mateusz rozwiązuje nasze problemy, jest zjawiskowy i godny polecenia. Polecam, polecam, polecam !!!!

Piotr Szymerski
Piotr Szymerski

Szkolenie Success and Change umożliwia głębsze zrozumienie siebie. Daje odpowiedzi na trapiące pytania. Podczas szkolenia wykonujesz ćwiczenia, które są skonstruowane w taki sposób, aby pobudzić Cię do znajdywania rozwiązań. Mateusz wkłada w nie całe swoje serce, co powoduje, że słucha się go z ogromną przyjemnością, a czas upływa niezwykle szybko. Polecam to szkolenie każdej osobie, która jest otwarta na nowe doświadczenia. Jeżeli wierzysz w możliwość zmiany, zdajesz sobie sprawę z tego, że stać Cię na więcej, to zapisz się na szkolenie Success and Change. Jestem przekonany, że otrzymasz dużo więcej, niż się spodziewasz.

Małgorzata Szatkowska-Łepska
Małgorzata Szatkowska-Łepska

Nie, problemy nie znikną.
Za to Ty przeskalujesz je, odczarujesz i zrobisz rozwiązywalnymi.

To nie kwestia wiary, hokus pokus, uda się albo nie. Jeśli tylko potrafisz wyciągać wnioski- rezultaty są pewne.
Jeśli raczej działasz kierując się intuicją- będziesz czuć, że wreszcie dostajesz odpowiedzi

Marcin Książak
Marcin Książak

Polecam Mateusza Grzesiaka, wybitnego mentora, nauczyciela, doskonałego coacha, trenera, a przede wszystkim profesjonalisty w każdym calu. Absolutnie światowy poziom, praktyczna wiedza poparta własnym doświadczeniem, doskonałe autorskie technologie, świetny klimat podczas szkoleń i mnóstwo energii.
Mateusz imponuje autentycznością i tym, że ciągle rozszerza swoją wiedzę oraz umiejętności, co jest inspiracją i motywacją do tego, by rosnąć razem z nim. Moje życie prywatne i mój biznes po jego szkoleniach osiągają niewyobrażalnie wysokie poziomy.

Marcin Kruk
Marcin Kruk

Na szkolenie do Mateusza Success and Change jechałem przede wszystkim jako początkujący przedsiębiorca. Liczyłem, że zdobycie nowych umiejętności przełoży się na moje wyniki sprzedażowe. Wynik finansowy nie kłamał, szkolenie zwróciło się z nawiązką w krótkim czasie. Dostałem jednak dużo więcej. Lepiej poznałem siebie, swoje przekonania, wartości. Warsztat u Mateusza był ważnym krokiem na mojej ścieżce rozwoju.

Szymon Sierachan
Szymon Sierachan

W pierwszym szkoleniu Mateusza brałem udział w 2009 roku. Potem uczestniczyłem jeszcze w kilku innych jego warsztatach. Przez te wszystkie lata potwierdza się jeden fakt – Mateusz Grzesiak jest wspaniałym nauczycielem, a zawartość merytoryczna szkoleń jest na najwyższym Światowym Poziomie! Mateusz zaskakuje tym, że cały czas zwiększa swój własny zasób wiedzy, więc każde kolejne szkolenie jest coraz bardziej aktualne i daje nowe, świetne narzędzia do pracy nad sobą. Po szkoleniu Success & Change stałem się nieporównywalnie bardziej efektywny! Potrafię sam świetnie się motywować, nie tracę cennego czasu na „głupoty” i wymówki. Minęły ponad 3 miesiące od tego szkolenia – był to najbardziej owocny czas w moim życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym! Szczerze, z całego serca polecam to szkolenie jako pierwsze na Twojej drodze do takiego życia, jakie chcesz sobie stworzyć! Gwarantuję, że Twoje życie się zmieni , ale to Ty będziesz motorem tej zmiany!

Roman Nowak
Roman Nowak

Pierwszy raz na szkoleniu prowadzonym przez Mateusza byłem w 2011 roku. Od tego momentu było ich kilkanaście – każde z nich to bardzo dobrze zainwestowany czas.

Polecam wszystkim, którzy pragną rozwijać swą świadomość i chcą usłyszeć oraz ujrzeć – słowem – bliżej poznać niesamowity warsztat trenerski, przesączony wiedzą, życiową praktyką i dobrym poczuciem humoru.

Piotr Olech
Piotr Olech

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że szkolenie – poza mnóstwem niesamowitych narzędzi – to  prawdziwie głębokie przeżycie i wewnętrzna przemiana, która procentuje od pierwszego dnia powrotu do "codziennego życia". Co więcej, wszystko to odbywa się wśród cudownych ludzi i w atmosferze tak otwartej, że nie sposób jej opisać – to trzeba przeżyć! Gorąco polecam.

Patryk Dobiasz
Patryk Dobiasz

Mateusza poznałem na jednym z jego szkoleń. Jest to osoba niezwykle aktywna, z przeogromną wiedza, którą – co najważniejsze – jest w stanie przekazać innym w niezwykle zrozumiały sposób. Atmosfera na szkoleniu, narzędzia, które dostałem, ludzie, których poznałem – to  wszystko pozwoliło mi budować swoje życie na nowo z pełną świadomością tego, jak chcę, by wyglądało. Po spotkaniu z Mateuszem już nic nie jest takie samo. Cieszę się, że wybrałem go na swojego nauczyciela. Gorąco polecam.

Mirek Pluta
Mirek Pluta

Pierwsze wrażenie po spotkaniu z Mateuszem Grzesiakiem mogę opisać tak: profesjonalizm, ogrom wiedzy, świetne umiejętności trenerskie, człowiek-inspiracja. Szkolenie u Mateusza daje praktyczne narzędzia do zmiany osobistej, olbrzymią motywację, nowe perspektywy i mnóstwo inspiracji. Polecam każdemu, kto szuka sposobu na podniesienie swoich umiejętności "miękkich" na kolejny poziom, co w konsekwencji przyniesie ogromne korzyści w życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym.

Patryk Plewa
Patryk Plewa

To szkolenie to spojrzenie na siebie, ludzi i otoczenie z innej perspektywy. Zestaw niesamowitych narzędzi, dzięki którym zaczniesz konstruować nowe JA.
I jest to połowa sukcesu. Najważniejsza część – praktyka – zaczyna się po 8 dniach.
Sprawdź sam, polecam!!!

Ewelina Smolińska
Ewelina Smolińska

Success and Change - szkolenie Mateusza Grzesiaka, które zmienia życie na lepsze, ciekawsze, radośniejsze. Wiem, bo byłam i szczerze polecam. :)

Marta Główka
Marta Główka

W Warszawie pojawiam się tylko przy okazji szkoleń Mateusza, które są niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem. Brałam udział w Kalibracji, Success & Change i Master Sales. Dzięki każdemu z nich zyskałam świetne narzędzia, mnóstwo emocji i znajomych. Mateusz jest niesamowitym nauczycielem, mentorem, coachem, którego każdy z nas powinien mieć.

Łukasz Artur Skarżyński
Łukasz Artur Skarżyński

Odstawiłem używki, mniej śpię, uprawiam systematycznie sport (bieganie, joga), biorę udział w zawodach - następne 30 marca (półmaraton w Warszawie). Modle się, spotykam się ze znajomymi. Nie gonię już tak za zmianą siebie. Otoczenie się zmienia. Ja po prostu idę i korzystam.
O Mateuszu dowiedziałem się na klubach rozwoju osobistego Eddu. Z czasem zdecydowałem się wziąć udział w jednym z jego szkoleń. Podczas praktyk doświadczyłem najróżniejszych emocji o skrajnej dla mnie intensywności. Był to jeden z tych momentów, w których moje dotychczasowe horyzonty myślenia znacznie się poszerzyły. Następny był trening trenerski, na którym konfrontowałem się ze swoimi lękami podczas wystąpień publicznych.
(...)
Mateusz jest świetnym nauczycielem, mentorem. Dzięki niemu lepiej poznałem siebie i dowiedziałem się, jak wytwarzać energie życiową z niewyczerpalnych pokładów swojego potencjału.

Małgorzata Nowakowska
Małgorzata Nowakowska

Od czasu, kiedy uczestniczyłam w szkoleniach Mateusza wiele się wydarzyło... Poznałam masę interesujących osób, dostałam narzędzia dopasowane do moich potrzeb, a wszystko to w atmosferze akceptacji i zrozumienia. Dziś sama z zaangażowaniem staram się przekazywać to, czego się nauczyłam tym, którzy tego potrzebują, bo zrozumiałam, że właśnie to chcę w życiu robić!
Sprzedałam swój dotychczasowy biznes i...jestem coachem!!! Jestem szczęśliwa! Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek wątpliwości w jakiejkolwiek dziedzinie, bo te szkolenia pozwalają wrócić do życia i sięgać po marzenia!

Maciek Bilkiewicz
Maciek Bilkiewicz

To szkolenie zmienia. Zmienia sposób, w jaki patrzysz na siebie, na swoje problemy, na ludzi... Stajesz się świadomy tego, co myślisz, jak myślisz i tego, że możesz myśleć inaczej. Dostajesz narzędzia do udoskonalenia siebie i to fantastyczne uczucie, że nieważne, co się dzieje – poradzisz sobie. Im większe wyzwanie (dawniej zwane problemem), tym więcej się nauczysz. Po szkoleniu rozwinąłem nową umiejętność, dzięki której otworzył się przede mną nowy świat.

Marcin Nowak
Marcin Nowak

Na pewnym etapie mojego rozwoju osobistego postanowiłem wziąć udział w szkoleniu. Obawiałem się trochę, bo wiedziałem, że jest naprawdę mocne! Chciałem przeszkolić się u kogoś z "najwyższej półki". Wiedziałem, że jest kilku trenerów w Polsce. Czytałem wcześniej książki Mateusza oraz oglądałem kilka filmików w Internecie. Postanowiłem, że to jest TEN trener! Wykupiłem szkolenie, pojechałem do Warszawy i przeżyłem niesamowity tydzień! Uważam, że każdy człowiek powinien dowiedzieć się, na czym to polega, bo jest to potężna wiedza, która spowodowała, że jakość mojego życia poszybowała wysoko, wysoko w górę! Lepiej panuję nad emocjami, mam lepsze relacje z otoczeniem, jestem dużo bardziej wyrozumiały dla innych, znacznie lepiej zorganizowany! Dziękuję, Mateusz!

Jacek Zbikowski
Jacek Zbikowski

Jako uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu rozwoju osobistego i coachingu, szczerze polecam szkolenia Mateusza wszystkim, którzy chcą się rozwijać i świadomie kształtować siebie i swoje życie i potrzebują do tego najlepszej wiedzy i najskuteczniejszych narzędzi. Niezwykłe umiejętności Mateusza jako trenera i coacha, świetna atmosfera podczas szkoleń i nowoczesne narzędzia do pracy z własnym umysłem jakie dostają uczestnicy, gwarantują, że staniesz się bardziej świadomy siebie i innych ludzi, zrozumiesz, co jest dla ciebie naprawdę ważne i nauczysz się jak to zrealizować w swoim życiu.

Michał Korzemski
Michał Korzemski

Skończyłem szkolenie Succes & Change i uważam, że była to najważniejsza inwestycja mojego życia. Przed szkoleniem miałem wiele problemów, które tak naprawdę w większości wynikały z błędnego podejścia do tego co robię. Nauczyłem się zdrowego dystansu do rzeczywistości, jak zostawić przeszłość za sobą, jak podjąć decyzję w którą stronę iść i jak się do tego zabrać. Serdecznie polecam.

Piotr Chądzyński
Piotr Chądzyński

Ze 3 lata temu uczestniczyłem w szkoleniu Praktyk ( dziś Success...) i mogę szczerze powiedzieć,że jego pozytywne skutki odczuwam do dziś:)To była ogromna konstruktywna praca nad sobą pod kierunkiem Mateusza i doświadczonych trenerów z mnóstwem inspiracji,nauki i zabawy!Skończyłem też wiele innych szkoleń ( nie tylko w GRMG ),ale to stawiam w pierwszej trójce i polecałbym je każdemu  potraktować jako absolutną podstawę do dalszego już bardziej zaawansowanego rozwoju osobistego i społecznego.Pozdrawiam!

Wiktor Goliszek
Wiktor Goliszek

Ciekawe doswiadczenie. Poszedlem bez oczekiwan, wrocilem z waznymi dla mnie przemysleniami. Polecam tym, ktorzy chca sie jeszcze czegos dowiedziec o sobie i zyskac kolejna perspektywe, z ktorej moga patrzec na swiat.

Piotr Jankowski
Piotr Jankowski

Szkolenia u Mateusza, w których miałem przyjemność uczestniczyć, to wielka dawka wiedzy przekazywanej z wielką pasją i ogromnym poczuciem humoru. Mateusz nie tylko dociera do umysłu słuchaczy, lecz także do ich serc. Będąc uczestnikiem szkoleń, przeżyłem ogromne emocje, które dały mi wiele do myślenia i zainspirowały do prowadzenia bardziej satysfakcjonującego mnie życia. Dzięki Mateuszowi pozbyłem się problemów z występami publicznymi, które teraz sprawiają mi ogromną przyjemność. Z czystym sumieniem polecam szkolenia Mateusza wszystkim, którzy chcą żyć świadomie, zmienić swoje życie i nadać mu kolorytu. Dostałem 120% tego, czego oczekiwałem i każdego dnia moje życie jest świętem. Mateusz – dziękuję!

Piotr Strzyżewski
Piotr Strzyżewski

Zaplanuj i zrealizuj swoją pozytywną zmianę. Przyspiesz, zadając sobie pytania jakich do tej pory sobie nie zadawałeś. Ucz się i bierz energię od Mateusza. Urośnij. Powiększ swoje środowisko i nie przestawaj zmieniać się na lepsze. Zdecydowanie zrób to razem ze swoją Partnerką!

Mariusz Sunsolver
Mariusz Sunsolver

Success & Change u Mateusza pozwolił mi odkryć pierwszy raz w życiu, że moje samopoczucie zależy od moich myśli, że działając i codziennie robiąc ćwiczenia zmienię swoją osobowość na taką jak chcę, mogę po prostu być szczęśliwy tu i teraz i potrzebuje do tego wyłącznie mojego stanu umysłu, na który mam wpływ. Poza tym poznałem dużo ciekawych ludzi i było to dla mnie kluczowe szkolenie w życiu.

Adam Wieconkowski
Adam Wieconkowski

Success & Change to szkolenie, które szeroko otwiera drzwi do nowych możliwości dotychczas dla mnie niedostępnych, dające praktyczną wiedzę i umiejętności budowania i sterowania wewnętrznym potencjałem. Zdecydowanie najlepsze szkolenie, na jakim dotychczas byłem, mogę zdecydowanie polecić każdemu, bez względu na wiek. Można znaleźć tam meta wiedza przydatna w każdej dziedzinie m.in. z obszaru komunikacji, przekonań, inteligencji emocjonalnej, psychologii działania umysłu, motywacji, przekazywaną przez najlepszych trenerów rozwoju osobistego. Jak dla mnie rewelacja, zdecydowanie warte swojej ceny, wywraca patrzenie na świat oraz daje nowe możliwości.

Beata Olejarz
Beata Olejarz

Jeżeli tak jak ja wcześniej zastanawiasz się czy warto wydać 6000 złotych na szkolenie, odpowiem jedno – przyjedź, przekonaj się! Mi bardzo pomogło. Dodam jeszcze, że nawet będąc sceptycznie nastawionym nie ma możliwości byś wyszedł stąd bez żadnej lekcji życiowej. Poruszane są sytuacje z życia i ich sposoby rozwiązywania. Dużo ćwiczeń, śmiechu, łez, bezsilności. Osoby poruszone emocjami opuszczały sale, ale po chwili wracały silniejsze. A na drugi dzień były nie do poznania. W ciągu 3 dni można zaobserwować jak każdy z nas dojrzewał i uczył się żyć w zgodzie z sobą!

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

 • Dla osób pragnących o wiele skuteczniej realizować swoje cele w każdym wybranym obszarze życia.
 • Dla pracowników, managerów, właścicieli biznesu.
 • Dla osób, które do sukcesu materialnego chcą dołączyć poczucie spełnienia, harmonii i szczęścia.
 • Dla osób, które do satysfakcjonującego życia prywatnego chcą dołączyć sukces finansowy i zawodowy.
 • Dla osób będących przed ważnym życiowym wyborem.
 • Dla osób przechodzących życiową zmianę.
 • Dla osób szukających work-life balance i chcących zwiększyć osobistą efektywność.
 • Dla każdego zainteresowanego skutecznymi narzędziami psychologii osiągnięć.
Weź udział w szkoleniu
 • 3 dni szkolenia stacjonarnego 
 • 27 dni e-learningu 
 • Materiały szkoleniowe 
 • 10% rabatu na coaching

 

Cena: 5000 zł + VAT (razem: 6150 zł)

Kup szkolenie (24 – 26 sierpnia 2018 )

Masz pytania? Napisz do Nas!
Popraw podświetlone pola.
Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Porozmawiaj z jednym z naszych doradców

Marta Ratoń

Senior Account Manager
marta@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 794 437 300

Marta Główka

Account Manager
marta.g@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 690 054 454

Daniel Pieńkowski

Head of Sales Department
daniel@mateuszgrzesiak.com
mobile: +48 606 437 300